Ми працюємо у воєнний час!

Сигналізатор рівня наливу меду

Модель:
A9371
Наявність:
На складі
Ціна:
300 грн.
Кількість

Сигналізатор рівня наливання меду 

Комплект складається з:

1) Електронний модуль у зборі.

2) Крон 9 вольт 

Застосування 

Пристрій застосовується для контролю наливання меду в ємність, використовується для уникнення витоку меду через краї місткості. 

У пристрої застосовується електронна схема з високим підсилювачем, чутливість спрацьовування дозволяє працювати навіть на тому, що сів меду.

Пристрій сигналізує про наповнення рідині, звуковим сигналом у тому разі коли рідина торкнулася одночасно двох електродів. 

Після включення пристрою, ползунковый перемикач знаходиться знизу, світиться індикатор стану батареї. Рекомендується в паузах коли пристрій не використовуватиметься вимикати кнопку живлення, для збереження заряду батареї. 

Споживання батареї залежить від часу безперервної роботи пристрою, найбільш високе споживання у момент звукового сигналу, тому при спрацьовуванні необхідно найближчим часом підійти і зняти індикатор набору меду з місткості, або відключити його живлення. 

Цей девайс можна застосовувати як сигналізатор контролю набору рідини, наприклад при заповненні видалених баків, бочок. Щупи можна подовжити до потрібного розміру.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре