Медогонка 4-х рамкова неповоротна, нержавіюча (AISI 430) на підставці з електроприводом 12В.

Модель:
М93240РА
Наявність:
На складі
Ціна:
7 490 грн.
Кількість

Медогонка 4-х рамкова, неповоротна, нержавіюча  (AISI 430), на підставці з електроприводом 12V.

Медогонка призначена для відкачування 4-х рамок Дадан.

Ємність виготовлена з листа нержавіючоїсталі марки AISI 430, s=0,5 мм.

Дно конусне, що в сукупності з декількома поперечними ребрами забезпечує досить високу жорсткість.

Має кран для зливу меду алюмінієвий d=40мм.

Ротор виготовлений  з круга марки Ст3 d=8мм, покритий полімерно-порошковою фарбою. Нижня опора, а також верхня і нижня осі ротора виконані  з круга марки Ст3, покриті полімерно-порошковою фарбою.

Касети неповоротні 4 шт., мають запатентовану конструкцію, яка забезпечує збереження стільників від ушкоджень при відкачки меду на високих швидкостях. Виготовлені з круга марки Ст3, повздовжні прутки d=3мм, поперечні прутки d=4мм, касети покриті полімерно-порошковою фарбою.                                                                                                                                                                 Траверса  виготовлена з листа марки Ст3 s=2,5мм, покрита полімерно-порошковою фарбою.

 Ця модель медогонки докомплектована  електроприводом 12V, який складається з  двигуна потужністю 90W і пульта керування до медогонки.

Має підставку яка виконана з листа марки Ст3 s=1,2 мм, покрита полімерно-порошковою фарбою. Підставка кріпиться  затискною ручкою через різьбову заклепку встановлену в ємність медогонки. 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре