Ми працюємо у воєнний час!

Апівароль 25 таблеток

  • Апівароль  25 таблеток
Модель:
Наявність:
На складі
Ціна:
470 грн.
Кількість

Апівароль застосовують для діагностики і боротьби з варроатозом бджіл.

Склад:

Одна таблетка містить діючу речовину:

-амітраз -12,5мг.

Допоміжні речовини: етиловий ефір карбонату калію, борошно з деревини, картопляний крохмаль, азотнокислий калій, желатин, рідкий парафін.

Фармакологічні властивості:

Складники наповнювача після підпалення жевріють без полум’я, виділяючи значну кількість диму. При температурі жевріння відбувається випарування та сублімація активної субстанції, яка змішується з димом і  рівномірно розходиться в повітрі, заповнюючи вулик. Амітраз, який розповсюджується з димом, взаємодіє з рецепторами октопаміну в організмі Varroa destruktor, що викликає збільшення нервової активності і параліч паразитів. Паралізовані паразити спадають з бджіл на дно вулика і гинуть через 2-72 години.

При правильному застосуванні АПІВАРОЛЬ не викликає загибелі незапечатаних личинок бджіл і не гальмує відкладання яєць маткою.

Дозування:

Апівароль діє виключно на сапрофітів Varroa destructor, які паразитують на зовнішніх покровах бджіл. Не знищує паразитів та його форм на різних стадіях розвитку, що знаходяться на запечатаних личинках. Найкращі результати у боротьбі з варроатозом можна отримати при проведенні двох обробок навесні та двох або трьох восени (з проміжком в 4-6 діб), коли у вулику знаходиться найменша кількість запечатаних личинок. Під час медоносного сезону боротьбу з паразитами належить здійснювати шляхом вирізання комірок з запечатаними личинками.

Обробку димом необхідно здійснювати ввечері після закінчення льоту бджіл.Одна таблетка містить одну лікувальну дозу, що вистачає на одну обробку бджолиної сім’ї. Треба взяти таблетку щипцями і запалити, якщо виникне полум'я здмухнути його. Жевріючу таблетку покласти на вузький (3-4см) пасок густої металевої сітки або на спеціальним чином вигнутий дротяний подавач, що спрощує доступ повітря до таблетки. Жевріючу таблетку разом з сіткою ввести до вулика через льоток і розмістити її на днищі під стільниками. Закрити льоток на 20 хвилин. Потім відкрити льоток і перевірити, чи таблетка згоріла. Якщо таблетка не згоріла процедуру повторити.

При проведенні діагностики варроатозу необхідно провести описану вище операцію, поклавши попередньо на дні вулика аркуш паперу, змащений рослинним жиром. Через годину від початку обробки димом треба вийняти аркуш паперу і перевірити наявність на ньому паразитів.

Протипоказання: 

Не застосовувати препарат під час медозбору. Не обробляти бджіл при температурі нижчій 10ºC.

Застереження:

При неправильному застосуванні препарату личинки бджіл можуть загинути.

При передозуванні спостерігалась надмірна збудливість бджіл.

Амітраз має виражену токсичну дію на рибу. Не допускати потрапляння препарату у водойми.

Період виведення (каренція) для меду - 30діб.

Форма виписку:

Контейнер з поліетилену низького тиску з кришечкою з поліпропілену на 25 таблеток, упакований в картонну коробку.

Зберігання:

Зберігати у сухому темному місці при температурі до 25ºC.

Термін придатності - один рік.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре