Ми працюємо у воєнний час!

Варолом

Модель:
Наявність:
На складі
Ціна:
72 грн.
Кількість

Варолом застосовують для лікування і профілактики вароатозу бджіл, який викликаний збудником Varroa destructor.

Пластина із дерев'яної шпони, яка містить тау-флувалінат. Пакети полімерні або з алюмінієвої фольги, герметично запаяні, по 10 пластин.

Діючою речовиною акарицидного препарату є піретроїд – тау-флувалінат.

Фармакологічна дія препарату – контактна акарицидна щодо кліщів Varroa destructor. Механізм дії тау-флувалінату полягає в блокуванні передачі нервових імпульсів, що викликає порушення координації рухів, параліч і загибель кліщів.

Ефективність препарату складає 96 – 99 %. Діюча речовина тау-флувалінат відноситься до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки) для тварин, і мало токсична для бджіл, не володіє шкіро - резорбтивної, місцево подразнювальної і сенсибілізуючої дії. При дотриманні рекомендацій щодо застосування залишки препарату не накопичуються у меді, перзі і воску та не перевищують допустимих норм.

Пластини  залишають в сім’ях  на термін до 30діб.На 8 рамок -1 пластина між 4 і 5 рамкою. На (10-12) рамок -2 пластини між (3-4) і (7-8) рамкою,на 16 рамок -3 пластини між (4-5),(8-9)і(12-13) рамкою відповідно.

Відкривати упаковку безпосередньо на пасіці. За допомогою зацепа пластина фіксується у вертикальному положенні в між рамочному просторі вулика.

Склад:

1 пластина препарату розміром (200 х 20 х 0,6) мм містить:

діючу речовину: тау-флувалінат – 80,0 мг;

допоміжні речовини: основа – дерев'яна шпона.

Застосування: Обробку препаратом рекомендовано проводити при температурі повітря не нижче +10 С. Дощечки залишають на строк від 7 до 30 діб.

Протипоказання:

За умов належного застосування та дозування побічні явища не спостерігаються.

Забороняється використання Варолому для обробки сімей в період активного медозбору.

Препарат не шкідливий для бджоло матки та бджолиних личинок.

Застереження:

Спеціальних застережень немає.

Оброблення бджолиних сімей препаратом припиняють за два тижні до початку головного медозбору, щоб уникнути потрапляння препарату в товарний мед.

Використання меду в харчових цілях допускається не раніше ніж через 14 діб після закінчення останньої обробки препаратом.

Зберігання:

У закритій упаковці, у не доступному для дітей, сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від харчових продуктів і кормів, при температурі від 0°С до 25 °С.

Термін придатності — 2,0 роки з дати виробництва.

10полосок -69,00 грн.

 

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре