Ми працюємо у воєнний час!

Приманка гераніол цитраль 25м

  • Приманка гераніол цитраль 25м
Модель:
Наявність:
На складі
Ціна:
117 грн.
Кількість

Приманка - препарат, призначений для залучення і у піймання роїв на пасіках в період роїння бджолиних сімей, що містить синтетичні компоненти, що входять до складу залоз Насонова, які виділяють бджоли, вказуючи найбільш привабливі місця для збору нектару; та допоміжні речовини.

Склад: гель білого кольору, гераниол, цитраль.

Форма випуску: феромоний препарат на основі синтетичних аналогів. Розфасований в полімерні банки по 25гр.

Фармацевтичні  властивості: входять до складу препарату комплекс речовин, загострює умовний рефлекс медоносних бджіл на відвідування певних місць, оскільки феромони впливають на поведінку бджіл, таким чином препарат привертає увагу бджіл.

Спосіб застосування та дозування: на початку очікуваного терміну роїння препарат наносять на щепу в кількості 1г (приблизно ¼ чайної ложки) у вигляді кола діаметром близько 8-10мм, і потім оновлювати щодня протягом всього терміну роїння.

При використанні препарату в роївню, гель одноразово наноситься на внутрішню поверхню роївні в кількості 10г (приблизно 2 чайні ложки). Підготовлені роївні розміщають на жердинах або на деревах на рівні 3-5 метрів від землі, на видаленні 100-800 метрів від пасіки. Періодичність огляду слід проводити не рідше одного разу на дві доби. Після того, як рій буде спійманий і поміщений у вулик, роївню можна використовувати повторно в період 10 діб.

Побічні ефекти: не спостерігалося.

Протипоказання: немає.

Особливості застосування: відкривати упаковку безпосередньо перед його застосуванням. Мед, зібраний сім'ями, які були оброблені цим препаратом можна вживати в їжу.

Зберігання: зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 0 ° С до +25 ° С. Зберігати в недоступному для дітей місці!

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре