Апівароль,Польша (25 таблеток)

  • Апівароль,Польша (25 таблеток)
Модель:
Наявність:
На складі
Ціна:
470 грн.
Кількість

Апівароль застосовують для діагностики і боротьби з вароотозом бджіл.

Склад:

Одна таблетка містить діючу речовину:

-амітраз-12,5мг.

Допоміжні речовини: етиловий ефір карбонату калію,борошно з деревини,картопляний крохмаль,азотнокислий калій,желатин,рідкий парафін.

Фармакологічні властивості:

Складники наповнювача після підпалення жевріють без полумя,виділяючи значну кількість димуу.При темпиратурі жевріння відбувається випарування та сіблімаціяактивної субстанції,яка змішується з димом ірівномірно розходиться в повітрі,заповнюючи вулик.Амітраз,який розповсюджується з димом,взаємодія з рецепторами октопаміну в організмі Varroa destruktor, що викликає збільшення нервової активності і параліч паразитів.Паралізовані паразити спадають з бджіл на дно вулика і гинуть через 2-72 години.

При правильному стосуванні АПІВАРОЛЬ не викликає загибелі незапечатаних личинок бджіл і не гальмує відкладання яєць маткою.

Дозування:

Апівароль діє включно на сапрофітів Varroa destructor,які паразитують на зовнішніх покровах бджіл.Не знищує паразитів та його форм на різних стадіях розвитку,що знаходяться на запечатаних личинках.Найкращі результати у боротьбі з вароотозом можна отримати при проведенні двох обробок навесні та двох або трьох восени (з проміжком в 4-6 діб),коли у вулику знаходиться найменша кількість запечатаних личинок..Під часс медоносного сезону боротьбу з паразитами належить здійснювати шляхом вирізання комірок з запечатаними личинками.

Обробку димом необхіднол здіснювати ввечері аісля закінчення льоту бджіл.Одна таблетка містить одну лікувальну дозу,що вистачає на одну обробку бджолиної сімї.Треба взяти таблетку щипцями і запалити,якцо виникне полумя здмухнути його. Жевріючу таблетку покласти на вузький (3-4см.) пасок густої металевої сітки або на спеціальним чином вигнутий дротяний подавач,що спрощує доступ повітря до таблетки.Жевріючу таблетку разом з сіткою ввести до вулика через льоток і розмістити на днищі під стильниками.Закрити льоток на 20 хвилин. потім відкрити льоток і перевірити, чи таблетка згоріла. Якщо таблетка не згоріла процедуру повторити.

При проведенні діагностики вароатозу необхідно провести описану вище операцію, поклавши попередньо на дніі вулика аркуш паперу,змащений рослинним жиром. Через годину від початку обробки димом треба вийняти аркуш паперу і перевірити наявність на ньому паразитів.

Протипоказання: 

Не застосовуати препарат під час медозбору. Не обробляти бджіл при температурі нижчій 10ºC.

Застереження:

При неправильному застосуванні препарату личинки бджіл можуть загинути.

При передозування спостерігалась надмірна збудливість бджіл.

Амітраз має виражену токсичну дію на рибу.Недопускати протрапляння препарату у водойми.

Період виведення (каренція) для меду -30діб.

Форма виписку:

Контейнер з поліетилену низького тиску з кришечкою з поліпропілену на 25 таблеток, упакований в картонну коробку.

Зберігання:

Зберігати у сухому темному місці при температурі до 25ºC.

Термін придатності -один рік.

Для застосування у вееринарній медицині!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре