Вироби з пластмаси, метала


Видаляч бджіл міжкорпусний

..

42 грн.

Годівниця пластмасова 2,8 літра 372Х235х55

Годівниця призначена для підживлення бджіл цукровим сиропом. Годівниця виготовлена ​​з пластмаси і складається з корпусу, кришки та двох склянок. Годування бджіл відбувається в осінньо-весняний період, годівниця встановлюється в стельовий простір..

137 грн.

Ковпачок для мітки матки

При нанесенні мітки важливо не травмувати бджолину матку. Її можна акуратно тримати пальцями, але для полегшення роботи і забезпечення безпеки матки краще скористатися ковпачком для мітки бджолиної матки. Ковпачок для мітки бджолиної матки використов..

59 грн.

Поїлка для бджіл d=135мм

Призначена для годування бджіл сиропом або водою. Поїлка виготовлена з пластику і складається з двох частин: круглого корпуса і сітки - кільця для годівлі бджіл. Матеріал: пластик. Габаритні розміри: Діаметр - 135 мм. Висота - 40 мм. Маса..

18 грн.

Поїлка для бджіл d=175мм

Призначена для годування бджіл з сиропом або водою. Поілка виготовлена з пластику і складається з двох частин: круглого корпуса і сітки - кільця для годування бджіл. Матеріал: пластик. Габаритні розміри: Діаметр - 175 мм. Висота - 40 мм. ..

18 грн.

Прополісозбірник

Це пласмасова решітка, яку кладуть в вулик на вершині гнізда, так що між нею і рамками гнызда - був прохід. Для відділення прополісу,  решітку достають з вулика і поміщають на деякий час у холодильник, потім прополіс швидко счіщають або виминают..

30 грн.

Решітка пилкозбірна

..

36 грн.

Решітка пилкоприймальна

..

36 грн.

Розділова решітка 10 рамкова прозора 496х420х0,3мм

Розділова решітка 10 рамочна прозора, призначена для обмеження місця відкладки яєць маткою і розділення бджолиного гнізда на розплод і кормові частини, що спрощує вибір тільки медових сот. Виготовлена з прозорого пластику.  Габаритні розмі..

65 грн.

Розділова решітка 10рамкова Україна

Розмір: 470х375х0,3мм. Ширина ячейки:0,4мм. Довжина ячейки:35мм. ..

54 грн.

Розділова решітка 12 рамкова прозора 496х420х0,3мм

Розділова решітка 10 рамочна прозора, призначена для обмеження місця відкладки яєць маткою і розділення бджолиного гнізда на розплод і кормові частини, що спрощує вибір тільки медових сот. Виготовлена з прозорого пластику.   Габаритні розм..

65 грн.

Розділова решітка багатокорпусна пластмасова 470х375

Розділова решітка 10-рамкова 470х375 мм, що використовується для обмеження яйцекладки бджоли-матки у вулику. Він накладається на рамки основного корпусу в період слабкого медозбору. Ширина отворів розділової сітки 4,5 мм не дозволяє маткі проникну..

62 грн.

Розділова решітка Ганеманівська 472х237

  Розділова решітка Ганеманівська, призначена для ізоляції матки в нижньому корпусі гнізда, а також її пристосовують до льоткових веранд, тим самим перешкоджаючи виходу Господарки вулика з роєм.   Габаритні розміри: Довжина з ву..

37 грн.

Розділова решітка пластмасова Лежак з плічками 460Х325

Принцип роботи решітки простий - він встановлюється між рамками. Стільникові висоти - 4,5 мм. Дозволено просвіт до 4,7 мм. Відстань достатня для безперешкодного проходження робітників бджіл. Матка або трутень не можуть протиснутись через перешкоду і ..

39 грн.

Цифри для вуликів, пластмаса 50х8х3 мм.

..

3 грн.