Ми працюємо у воєнний час!

Книга «Квітковий пилок (бджолина обніжка), перга: Технології. Властивості. Використання» — В.А. Соломка (російською мовою)

  • Книга «Квітковий пилок (бджолина обніжка), перга: Технології. Властивості. Використання» — В.А. Соломка (російською мовою)
Модель:
Наявність:
На складі
Ціна:
146 грн.
Кількість

У книзі розглянуто повний цикл виробництва бджолиної обніжки та перги. Показано вплив технологій виробництва, переробки, зберігання і вживання продуктів бджільництва на їх якість та ефективність.

Значну увагу приділено сучасним технологіям та обладнанню, що забезпечують високу якість продукції. Автор і його колеги надають практичні поради та технічні рішення для отримання найкращих результатів.

Описано властивості та способи використання обніжки і перги, наведено результати власних досліджень, узагальнення досвіду провідних пасічників та науковців, а також рекомендації відомих медиків, дієтологів, фармацевтів та апітерапевтів.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре