Швейні вироби


Маска "Класична"

..

60 грн.

Маска лицьова покращена з коміром

..

82 грн.

Куртка " Европейка"

..

332 грн.

Костюм дитячий "Мелиса"

..

378 грн.

Куртка "Мелиса"

Куртка бджоляра – робочий одяг бджоляра, що захищає від укусів бджіл. Куртка бджоляра пошита з натуральної тканини, вільного крою, спереду передбачені дві кишені, рукава куртки стягуються резинкою. До куртки пришита захисна маска з тюлевої сітки з..

306 грн.

Куртка "Мелиса" з вентиляцією

Куртка бджоляра - робочий одяг бджоляра, що захищає від укусів бджіл. Куртка бджоляра пошита з натуральної тканини, вільного крою, в ній не жарко під час роботи. Спереду, на спині та рукавах є вентиляційні отвори з сітки. Спереду застібається на з..

400 грн.

Куртка пасічника з маскою без змійки

Куртка бджоляра – робочий одяг бджоляра, що захищає від укусів бджіл. Куртка бджоляра пошита з натуральної тканини, вільного крою, спереду передбачена кишеня, рукава куртки стягуються резинкою. До куртки пришита захисна маска з тюлевої сітки з вши..

240 грн.

Куртка пасічника з маскою на 1й змійці

Куртка бджоляра - робочий одяг бджоляра, що захищає від укусів бджіл. Куртка бджоляра пошита з натуральної тканини, вільного крою, в ній не жарко під час роботи. Спереду передбачена кишеня, рукава куртки стягуються резинкою. Захисна маска з тюлево..

260 грн.

Куртка пасічника з маскою на 2х змійках

..

285 грн.

Брюки бджоляра

Штани бджоляра - робочий одяг бджоляра, що захищає від укусів бджіл. Штани бджоляра пошиті з натуральної тканини, вільного крою, спереду передбачені дві кишені, штанини стягуються резинкою. Матеріал: 100% бавовна. ..

115 грн.

Брюки " Уніерсальні"

..

156 грн.

Нарукавники (тик)

..

45 грн.

Рукавички прогумовані з нарукавниками

..

70 грн.

Рукавички шкіряні з нарукавниками

..

110 грн.

Рукавички з овчинної шкіри

Матеріал: біла овчинна шкіра рукав із білої тканини: поліестер/котон Розмір: M, L, XL, XXL ..

180 грн.