Швейні вироби


Шляпа бамбуковая с сеткой

..

175 грн.

Куртка " Европейка"

..

280 грн.

Куртка "Меліса"

Куртка бджоляра – робочий одяг бджоляра, що захищає від укусів бджіл. Куртка бджоляра пошита з натуральної тканини, вільного крою, спереду передбачені дві кишені, рукава куртки стягуються резинкою. До куртки пришита захисна маска з тюлевої сітки з..

300 грн.

Куртка "Меліса" з вентиляцією

Куртка бджоляра - робочий одяг бджоляра, що захищає від укусів бджіл. Куртка бджоляра пошита з натуральної тканини, вільного крою, в ній не жарко під час роботи. Спереду, на спині та рукавах є вентиляційні отвори з сітки. Спереду застібається на з..

360 грн.

Куртка бджоляра без змійки

Куртка бджоляра – робочий одяг бджоляра, що захищає від укусів бджіл. Куртка бджоляра пошита з натуральної тканини, вільного крою, спереду передбачена кишеня, рукава куртки стягуються резинкою. До куртки пришита захисна маска з тюлевої сітки з вши..

230 грн.

Куртка бджоляра зі змійкою

Куртка бджоляра - робочий одяг бджоляра, що захищає від укусів бджіл. Куртка бджоляра пошита з натуральної тканини, вільного крою, в ній не жарко під час роботи. Спереду передбачена кишеня, рукава куртки стягуються резинкою. Захисна маска з тюлево..

250 грн.

Брюки бджоляра

Штани бджоляра - робочий одяг бджоляра, що захищає від укусів бджіл. Штани бджоляра пошиті з натуральної тканини, вільного крою, спереду передбачені дві кишені, штанини стягуються резинкою. Матеріал: 100% бавовна. ..

115 грн.

Брюки " Универсальные"

..

120 грн.

Нарукавники (тик)

..

45 грн.

Рукавички з овчинної шкіри

Матеріал: біла овчинна шкіра рукав із білої тканини: поліестер/котон Розмір: M, L, XL, XXL ..

180 грн.