Ми працюємо у воєнний час!

Про компанію

Завдяки професійному підходу та впровадженню передових технологій до проблем бджільництва, продукція фірми досягла високих якісних показників і відповідає міжнародному стандарту якості ISO 9001:2000

 

АПФ «Мелиса-93» було створено у 1993 році з метою розвитку бджільництва на ринку України. Народжена як сімейне підприємство, "Мелиса-93" стала однією з провідних вітчизняних фірм-виробників інвентарю для бджолярів. У своїй роботі ми спираємось на висококваліфікованих працівників, використовуємо передову техніку, власну науково-теоретичну та виробничу базу. При цьому найголовнішим критерієм нашої продукції поряд із якістю є її доступність для кожного пасічника.

13 грудня 1993 року було зареєстровано фірму «Мелиса». Цей день став днем ​​народження сімейного бізнесу, яким керував Микола Іванович Лемішев. Рік заснування підприємства вирішили залишити у назві, бо розуміли: це всерйоз та надовго. Спочатку інструмент виготовляли вручну, намагаючись не втрачати якість, навіть на шкоду кількості. Але єдиний шлях до міцної стійкості – це рух уперед. Удосконалювалися технології, було отримано безліч патентів.

Після раптової смерті Миколи Івановича керівництво фірмою взяв на себе його син – Сергій Миколайович Лемішев. Саме йому вдалося вивести «Мелису-93» на абсолютно новий технологічний рівень, домогтися міжнародного визнання якості інвентарю, що випускається – продукція визнана відповідною європейському стандарту якості CE.

Сьогодні «Мелиса-93» - це високотехнологічне виробництво, наукові розробки та сфера діяльності, що постійно зростає, на ринку бджільництва. Сімейний бізнес, народжений 1993 року, продовжують сини. Вони зберігають традиції, закладені фундатором підприємства – Миколою Івановичем Лемішевим. І ці традиції нікуди не подінуться, бо є Люди з великої літери. Надійні, розумні та сміливі, які щодня роблять свою справу. Адже нікуди не зникла ясна інженерна думка, радість творчості та дух підприємництва.

МІСІЯ:

Наша місія полягає не тільки в тому, щоб робити доступний інвентар для бджолярів, а й у наданні комплексу послуг, який забезпечить якісно новий підхід до спілкування з нашими клієнтами. Знаючи потреби бджолярів, постійно спілкуючись з ними, ми завжди знаходимо найцікавіші та практичні рішення при розробці нового або модернізації раніше придбаного обладнання. А гарантійним та післягарантійним обслуговуванням ми допомагаємо бджолярам отримувати задоволення від справи, якій вони присвятили себе, і яка з нашою допомогою буде для них менш витратною, а отже, більш прибутковою.

НАШІ ЦІННОСТІ:

Честность

Ми відкриті та чесні по відношенню один до одного, Фірмі, нашим партнерам, конкурентам та суспільству. Наші слова не розходяться із ділом.

Лідерство

Ми ініціативні і прагнемо бути найкращими у всьому, що робимо. Ми ставимо перед собою амбітні цілі та несемо особисту відповідальність за результат.

Взаємоповага та довіра

Ми поважаємо себе та наших клієнтів; Вирішуємо складні завдання разом, довіряючи професіоналізму один одного, допомагаємо нашим клієнтам бути успішними.

Менталітет та відповідальність власника

Ми дбайливо ставимося до активів та ресурсів Фірми, дбаємо про їх збереження та примноження.

Менталітет переможця

Ми позитивні та віримо в успіх, не боїмося труднощів та розвиваємо професійні компетенції для ефективного вирішення масштабних завдань.

Наше виробництво

Переваги работы с нами

25 років на ринку
25 років на ринку
Власне виробництво
Власне виробництво
Науково-теоретична та практична база
Науково-теоретична та практична база
Наявність патентів на винахід
Наявність патентів на винахід
Кваліфіковані фахівці
Кваліфіковані фахівці
Висока якість інвентарю
Висока якість інвентарю
Виконання замовлень в найкоротші терміни
Виконання замовлень в найкоротші терміни
Можливість виконання індивідуальних замовлень
Можливість виконання індивідуальних замовлень
Магазин від виробника
Магазин від виробника
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Патенти та сертифікати

Увага!

Патент надає правовласнику виключне право забороняти іншим особам використовувати запатентоване рішення. Лише патентовласник може надати згоду на використання рішення або передати виключні майнові права на використання патенту.