Ми працюємо у воєнний час!

Додатковий інвентар бджоляра


Щітка натуральне волосся 1 ряд

Пасічна щітка -натуральний ворс-ручний бджолярський інвентар, що використовується для змітання бджіл із стільників та стінок вулика. Кращими щітками вважаються щітки з натуральної щетини з густим волоссям, оскільки вони менше дратують бджіл. Габар..

93 грн.

Апарат для перевірки кліща Varroa Check

Апарат призначений для перевірки бджолосімей на закліщеність варроа. Апарат виготовлений з прозорого пластика та складається з двох ємностей, зовнішнього стакана, внутрішнього перфорованого стакана та кришки. Засіб застосування: у зовнішний стакан..

351 грн.

Багатофункціональний інструмент для вулика з нержавіючої сталі

Багатофункціональний інструмент для вулика з нержавіючої сталі є універсальним пристосуванням, за допомогою якого можна організувати ефективнішу роботу на пасіці. Поєднується в такому інструменті традиційна стамеска і молоток.Використовується в таких..

325 грн.

Відротримач полімерне покриття

Відротримач полімерне покриття Відротримач має простий дизайн, складається з сталевого стрижня, двох гачків для стійкості резервуара та двох гачків для його відрахування під час зливання. Відротримач застосовується, щоб утримувати відро при розпил..

101 грн.

Візок пасічний (підйом 1200 мм)

Пасічний візок призначений для перевезення вуликів та їх складових по території пасіки, завантаження та вивантаження з кузова або причепа автомобіля, маніпуляцій пов’язаних з заміною та зняттям  корпусів, заміною днищ багатокорпусних вуликів, пе..

9 200 грн.

Дирокол на 5 отворів полімерне покриття

Дирокол на 5 отворів полімерне покриття  Ручний дірокол використовують для пробивання отворів у бічних планках рамок для вуликів. При натисканні на ручку дірокола одночасно пробивається 5 отворів діаметром 2 мм. Дірокол для рамок на 5 отворів, ..

564 грн.

Дирокол чорний (new)

Дирокол з гальванічним покриттям, призначений для пробивання отворів у бічній планці рамки. Дана модель дозволяє пробивати відразу по п'ять отворів, з одночасною установкою втулок. До дироколу йде в комплекті 100 гр. втулки обмідненної. Га..

1 950 грн.

Захоплювач для рамок Мелиса

Захоплення призначене для полегшення вилучення перших рамок або сильнополяризованих рамок з вулика для їх транспортування, встановлення та зняття з медогонки. Щоб захопити кадр, ви повинні покласти захоплення таким чином, щоб верхня дошка вибраної..

252 грн.

Захоплювач для рамок Мелиса зі стамескою

Захоплення для рамки "Мелісса" з функцією стамески. Зручний, практичний пристрій. Захоплення виготовляється з нержавіючої сталі, з ручкою дерева. Габаритні розміри: L-197mm B-60mm H-130mm Вага-347gr   ..

298 грн.

Захоплювач для рамок, нержавіюча сталь з дерев'яною ручкою

Захоплення для кадрів. Зручний, практичний пристрій. Захоплення виготовляється з нержавіючої сталі, ручка з дерева. Габаритні розміри: L-125mm B-107mm H-80mm Вага- 186gr. ..

74 грн.

Захоплювач для рамок оцинкована сталь з дерев'яною ручкою

Захоплення для кадрів. Зручний, практичний пристрій. Захоплення виконана з оцинкованої сталі, з ручкою дерева. Габаритні розміри: L-125mm B-107mm H-80mm Вага-186 гр. ..

59 грн.

Лопатка для меду нержавіюча сталь

Лопатка для меду з нержавіючої сталі Лопатка виготовлена ​​з нержавіючої сталі, ручка дерев' яна Габаритні розміри: L = 260 мм B - 130 мм Вага - 0,145 кг ..

81 грн.

Ніж пасічника нержавіюча сталь зубчате лезо 280мм

Ніж пасічника, нержавіюча сталь зубчасте лезо Ніж виготовлений з нержавіючої сталі, ручка ножа виконана з дерева. Довжина леза 280 мм. Вага: 188гр. ..

118 грн.

Ніж пасічника нержавіюча сталь пряме лезо

Ніж пасічника, нержавіюча сталь пряме лезо Ніж виготовлений з нержавіючої сталі, ручка ножа виконана з дерева. Довжина леза 280 мм. Габаритні розміри: L-410мм В-35мм Н-40мм Вага: 144гр. ..

118 грн.

Ніж пасічника, нержавіюча сталь пряме/зубчасте лезо 280 mm

Ніж пасічника, нержавіюча сталь пряме/зубчасте лезо Ніж виготовлений з нержавіючої сталі, ручка ножа виконана з дерева. Довжина леза 280 мм. Габаритні розміри: L-410мм В-35мм Н-40мм Вага: 149гр. ..

150 грн.