Ми працюємо у воєнний час!

Додатковий інвентар бджоляра


Апарат для перевірки кліща Varroa Check

Апарат призначений для перевірки бджолосімей на закліщеність варроа. Апарат виготовлений з прозорого пластика та складається з двох ємностей, зовнішнього стакана, внутрішнього перфорованого стакана та кришки. Засіб застосування: у зовнішний стакан..

263 грн.

Відротримач полімерне покриття

Відротримач полімерне покриття Відротримач має простий дизайн, складається з сталевого стрижня, двох гачків для стійкості резервуара та двох гачків для його відрахування під час зливання. Відротримач застосовується, щоб утримувати відро при розпил..

88 грн.

Дирокол на 5 отворів полімерне покриття

Дирокол на 5 отворів полімерне покриття  Ручний дірокол використовують для пробивання отворів у бічних планках рамок для вуликів. При натисканні на ручку дірокола одночасно пробивається 5 отворів діаметром 2 мм. Дірокол для рамок на 5 отворів..

466 грн.

Захоплювач для рамок Мелиса

Захоплення призначена для полегшення видобутку перших або високо зареєстрованих кадрів з вулика, для перенесення, встановлення та витягування їх з стільникового зв'язку. Щоб захопити кадр, ви повинні покласти захоплення таким чином, щоб верхня дош..

288 грн.

Захоплювач для рамок Мелиса зі стамескою

Захоплення для рамки "Мелісса" з функцією долота. Зручний, практичний пристрій. Захоплення виготовляється з нержавіючої сталі, з ручкою дерева. Габаритні розміри: L-197mm B-60mm H-130mm Вага-347gr   ..

332 грн.

Захоплювач для рамок, нержавіюча сталь з дерев'яною ручкою

Захоплення для кадрів. Зручний, практичний пристрій. Захоплення виготовляється з нержавіючої сталі, ручка з дерева. Габаритні розміри: L-125mm B-107mm H-80mm Вага- 186gr. ..

64 грн.

Захоплювач для рамок оцинкована сталь з дерев'яною ручкою

Захоплення для кадрів. Зручний, практичний пристрій. Захоплення виконана з оцинкованої сталі, з ручкою дерева. Габаритні розміри: L-125mm B-107mm H-80mm Вага-186 гр. ..

51 грн.

Лопатка для меду нержавіюча сталь

Лопатка для меду з нержавіючої сталі Лопатка виготовлена ​​з нержавіючої сталі, ручка дерев' яна Габаритні розміри: L = 260 мм B - 130 мм Вага - 0,145 кг ..

70 грн.

Ніж "Трапеція " 130мм н/ж дерев'яна ручка

Ніж "Трапеція " 130мм н/ж дерев'яна ручка Габаритні розміри Довжина леза : 130x30x0,8 мм Матеріал ручки: дерево Довжина ножа з ручкою: 360 мм Маса: 70 гр. ..

150 грн.

Ніж пасічний нержавіюча сталь пряме зубчасте лезо 280мм

Ніж пасічника, нержавіюча сталь пряме/зубчасте лезо Ніж виготовлений з нержавіючої сталі, ручка ножа виконана з дерева. Довжина леза 280 мм. Габаритні розміри: L-410мм В-35мм Н-40мм Вага: 149гр. ..

97 грн.

Ніж пасічника нержавіюча сталь зубчате лезо 280мм

Ніж пасічника, нержавіюча сталь зубчасте лезо Ніж виготовлений з нержавіючої сталі, ручка ножа виконана з дерева. Довжина леза 280 мм. Вага: 188гр. ..

97 грн.

Ніж пасічника нержавіюча сталь пряме лезо

Ніж пасічника, нержавіюча сталь пряме лезо Ніж виготовлений з нержавіючої сталі, ручка ножа виконана з дерева. Довжина леза 280 мм. Габаритні розміри: L-410мм В-35мм Н-40мм Вага: 144гр. ..

97 грн.

Полоски щавелевої кислоти 1уп./20шт.

Щавлева кислота у вигляді смужок, просочених гліцерином - органічна речовина у вигляді смужок паперу, просочених щавлевою кислотою. Для цілорічного використання навіть під час збору меду. Продукт не є ліками. Застосування: Смужки слід розміщувати ..

289 грн.

Препарат NeemPro для знешкодження кліщів

Рослинний інтексицид NeemPro широкого спектра дії. Являє собою натуральний профілактичний інсектицид на основі чистого екстракту нима. Високоефективний проти боротьби з кліщами. Застосування: Використовуйте розпилення з розрахунку 1,5 мл на літр ..

532 грн.

Рамкотримач полімерне покриття

Рамкоутримувач застосовується для утримання рамки на бічній стінці доказу, що використовується для огляду рамок. Цей пристрій дозволяє легко та швидко впоратися з роботою. Зручний у використанні Міцний та довговічний Полімерне покриття ..

100 грн.