Ми працюємо у воєнний час!

Додатковий інвентар бджоляра


Щітка натуральне волосся 1 ряд

Пасічна щітка -натуральний ворс-ручний бджолярський інвентар, що використовується для змітання бджіл із стільників та стінок вулика. Кращими щітками вважаються щітки з натуральної щетини з густим волоссям, оскільки вони менше дратують бджіл. Габар..

93 грн.

Апарат для перевірки кліща Varroa Check

Апарат призначений для перевірки бджолосімей на закліщеність варроа. Апарат виготовлений з прозорого пластика та складається з двох ємностей, зовнішнього стакана, внутрішнього перфорованого стакана та кришки. Засіб застосування: у зовнішний стакан..

351 грн.

Багатофункціональний інструмент для вулика з нержавіючої сталі

Багатофункціональний інструмент для вулика з нержавіючої сталі є універсальним пристосуванням, за допомогою якого можна організувати ефективнішу роботу на пасіці. Поєднується в такому інструменті традиційна стамеска і молоток.Використовується в таких..

325 грн.

Відротримач полімерне покриття

Відротримач полімерне покриття Відротримач має простий дизайн, складається з сталевого стрижня, двох гачків для стійкості резервуара та двох гачків для його відрахування під час зливання. Відротримач застосовується, щоб утримувати відро при розпил..

101 грн.

Дирокол на 5 отворів полімерне покриття

Дирокол на 5 отворів полімерне покриття  Ручний дірокол використовують для пробивання отворів у бічних планках рамок для вуликів. При натисканні на ручку дірокола одночасно пробивається 5 отворів діаметром 2 мм. Дірокол для рамок на 5 отворів, ..

564 грн.

Дирокол чорний (new)

Дирокол з гальванічним покриттям, призначений для пробивання отворів у бічній планці рамки. Дана модель дозволяє пробивати відразу по п'ять отворів, з одночасною установкою втулок. До дироколу йде в комплекті 100 гр. втулки обмідненної. Га..

1 950 грн.

Захоплювач для рамок Мелиса

Захоплення призначене для полегшення вилучення перших рамок або сильнополяризованих рамок з вулика для їх транспортування, встановлення та зняття з медогонки. Щоб захопити кадр, ви повинні покласти захоплення таким чином, щоб верхня дошка вибраної..

252 грн.

Захоплювач для рамок Мелиса зі стамескою

Захоплення для рамки "Мелісса" з функцією стамески. Зручний, практичний пристрій. Захоплення виготовляється з нержавіючої сталі, з ручкою дерева. Габаритні розміри: L-197mm B-60mm H-130mm Вага-347gr   ..

298 грн.

Захоплювач для рамок, нержавіюча сталь з дерев'яною ручкою

Захоплення для кадрів. Зручний, практичний пристрій. Захоплення виготовляється з нержавіючої сталі, ручка з дерева. Габаритні розміри: L-125mm B-107mm H-80mm Вага- 186gr. ..

74 грн.

Захоплювач для рамок оцинкована сталь з дерев'яною ручкою

Захоплення для кадрів. Зручний, практичний пристрій. Захоплення виконана з оцинкованої сталі, з ручкою дерева. Габаритні розміри: L-125mm B-107mm H-80mm Вага-186 гр. ..

59 грн.

Лопатка для меду нержавіюча сталь

Лопатка для меду з нержавіючої сталі Лопатка виготовлена ​​з нержавіючої сталі, ручка дерев' яна Габаритні розміри: L = 260 мм B - 130 мм Вага - 0,145 кг ..

81 грн.

Ніж пасічника нержавіюча сталь зубчате лезо 280мм

Ніж пасічника, нержавіюча сталь зубчасте лезо Ніж виготовлений з нержавіючої сталі, ручка ножа виконана з дерева. Довжина леза 280 мм. Вага: 188гр. ..

118 грн.

Ніж пасічника нержавіюча сталь пряме лезо

Ніж пасічника, нержавіюча сталь пряме лезо Ніж виготовлений з нержавіючої сталі, ручка ножа виконана з дерева. Довжина леза 280 мм. Габаритні розміри: L-410мм В-35мм Н-40мм Вага: 144гр. ..

118 грн.

Ніж пасічника, нержавіюча сталь пряме/зубчасте лезо 280 mm

Ніж пасічника, нержавіюча сталь пряме/зубчасте лезо Ніж виготовлений з нержавіючої сталі, ручка ножа виконана з дерева. Довжина леза 280 мм. Габаритні розміри: L-410мм В-35мм Н-40мм Вага: 149гр. ..

150 грн.

Ніж простий 130 мм

Ніж "Трапеція " 130мм н/ж дерев'яна ручка Габаритні розміри Довжина леза : 130x30x0,8 мм Матеріал ручки: дерево Довжина ножа з ручкою: 360 мм Маса: 70 гр. ..

150 грн.