Ветпрепарати


Сірка (50 г.)

СІРКА Порошок, 50г у пакеті. Сірка використовується для боротьби з восковою міллю та її личинками. Для обробки потрібно взяти порожній корпус або магазини складені один на одного. На дно корпуса ставлять емність с вугіллям. На них высипають ..

8 грн.

Апівароль (25 таблеток)

Апівароль застосовують для діагностики і боротьби з варроатозом бджіл. Склад: Одна таблетка містить діючу речовину: -амітраз -12,5мг. Допоміжні речовини: етиловий ефір карбонату калію, борошно з деревини, картопляний крохмаль, азотнокисли..

470 грн.

Варолом

Варолом застосовують для лікування і профілактики вароатозу бджіл, який викликаний збудником Varroa destructor. Пластина із дерев'яної шпони, яка містить тау-флувалінат. Пакети полімерні або з алюмінієвої фольги, герметично запаяні, по 10 пластин...

55 грн.

Кобальт Хлористий 10г.

..

15 грн.

Кобальт Хлористий 2г.

..

6 грн.

Приманка (гераніол, цитраль) 25 м

Приманка - препарат, призначений для залучення і у піймання роїв на пасіках в період роїння бджолиних сімей, що містить синтетичні компоненти, що входять до складу залоз Насонова, які виділяють бджоли, вказуючи найбільш привабливі місця для збору нек..

78 грн.

Приманка (гераніол, цитраль) 35 м

Приманка - препарат, призначений для залучення і у піймання роїв на пасіках в період роїння бджолиних сімей, що містить синтетичні компоненти, що входять до складу залоз Насонова, які виділяють бджоли, вказуючи найбільш привабливі місця для збору нек..

90 грн.

Тимол 10г.

..

23 грн.

Тимол 5г.

..

23 грн.

Флуконтакт

Флуконтакт застосовують для лікування і профілактики вароатоза бджіл, що викликаний збудником Varroa destructor. Пластина із деревянного шпону, яка містить Flumethrin. Пакети полімерні або з алюмінієвої фольги, герметично запаяні, по 10 пластин. ..

58 грн.

Щавлева кислота

..

7 грн.

Незамінним засобом при догляді за пасікою є ветеринарні препараті для бджіл,які повинні використовуватися в будь-якому бджолиному господарстві. Це пояснюється тим що в бджолиних сім’ях здатні швидко поширюватися різні інфекції і захворювання, наприклад, вароатоза (зараження кліщем).У нашому магазині Ви можете проконсультуватися і флуконтакт для захисту від кліщів,сірку для боротьби з восковою молю, приманка для лову роїв. Грамотне використання препаратів дозволить зберегти сім’ю оперативно позбавивши бджіл від хвороб.

Препарати для бджіл представлені в різноманітності, а тому у недосвідченого,початківця-бджоляра можуть виникнути труднощі при їх виборі . Саме тому при підборі відповідних ліків рекомендується консультуватися з кваліфікованими фахівцями,якими може бути складено грамотне лікування.

Види препаратів,які використовуються в лікуванні бджіл:

Вибираючи все для бджільництва ,варто не забувати і про лікарські препарати,дія яких спрямована  на збереження бджолиної сім’ї. В асортименті інтернет магазину Мелиса-93 представлені:

  • Варолом і Флуконтакт,який використовується при лікуванні і профілактики вароатозу;
  • Сірка,необхідна  при боротьбі з восковою молю і личинками;
  • Щавлева кислота,яка використовується при боротьбі з кліщем (варроатозом).

Крім того, рекомендується використовувати приманку. Дія речовини направлено на залучення бджолиних сімей в період роїння. За рахунок спеціального складу  засіб  дає можливість залучати вилетівший  рій, для його лову.

Ми працюємо по всій Україні і доставляємо товар будь-яким зручним для Вас способом, зазначеним в розділі «Оплата і доставка».