Ми працюємо у воєнний час!

Корми, добавки та ветпрепарати для бджіл


Апінормін (40)

Апінормін.           Склад: Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium bifidum, Enterococcus faecium,  захисне середовище, казеїново-дріжжове поживне середовище, цукор мелений.    &..

250 грн.

Апінормін (4гр)

 Апінормін.           Склад: Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium bifidum, Enterococcus faecium,  захисне середовище, казеїново-дріжжове поживне середовище, цукор мелений.   &..

30 грн.

Гель для полювання роїв Abejar Іспанія 100мл

Гель для полювання роїв Abejar Іспанія 100мл Препарат призначений для залучення та лову роїв в період роїння бджолиних сімей. Гель виробляється на основі натуральних рослиних олій та аналога феромону матки. ..

190 грн.

Девар

«Девар» (10 смужок) Екологічно безпечний препарат для лікування і профілактики варроатозу у бджіл (дерев’яні смужки із ефірною олією). Може використовуватись під час медозбору Інструкція. Дослідження показали, що застосування «Девару» дозволяє ..

125 грн.

Супер-протеїн Pattie 0,45 кг

Super Protein Pattie 0,45 кг це високоякісний протеїн для бджіл преміум класу європейського виробництва, який включає в себе                 •     ..

135 грн.

Підсилювач бджолиного імунітету "BEE immunity" (гель 150гр)

Bee Immunity Booster – Gel. Нанотехнології допомагають бджолам боротися зі шкідниками Збільшує середню тривалість життя бджоли. Bee Immunity Booster – Gel – результат інноваційних наукових досліджень, які проводяться нашою компанією, що допо..

783 грн.

Підсилювач бджолиного імунітету "BEE immunity" (рідина 250 мл)

Bee Immunity Booster – препарат з тонізуючою, антибактеріальною, протигрибковою, противірусною та антиоксидантною дією. Введення рідини призводить до посилення імунної відповіді здоров'я бджолиної сім'ї. Науково перевірений продукт, який ..

740 грн.

Біостимулятор антибактеріальний "BEEVIROL" 1л.

BeeVirol ПІДВИЩЕНИЙ ГІГІЄНІЧНИЙ ІНСТИНКТ; АНТИБАКТЕРІАЛЬНИЙ ЕФЕКТ Бівірол є результатом досліджень, проведених ветеринарними лікарями, які сертифікували цей продукт за допомогою патенту на винахід, який був протестований більш ніж на 30 000 бд..

260 грн.

Біостимулятор антибактеріальний "BEEVIROL" 5л.

BeeVirol ПІДВИЩЕНИЙ ГІГІЄНІЧНИЙ ІНСТИНКТ; АНТИБАКТЕРІАЛЬНИЙ ЕФЕКТ Бівірол є результатом досліджень, проведених ветеринарними лікарями, які сертифікували цей продукт за допомогою патенту на винахід, який був протестований більш ніж на 30 000 бдж..

945 грн.

Замінник природного пилку "API POLLEN" (2 кг)

ApiPollen Високоякісний білок; Рослинні інгредієнти; Ідеальний баланс поживних речовин ApiPollen був спеціально створений відділом досліджень та розробок як замінник природного пилку, що гарантує якісний розвиток бджолиних сімей незалежно від п..

822 грн.

Замінник природного пилку "API POLLEN" (7 кг)

ApiPollen Високоякісний білок; Рослинні інгредієнти; Ідеальний баланс поживних речовин ApiPollen був спеціально створений відділом досліджень та розробок як замінник природного пилку, що гарантує якісний розвиток бджолиних сімей незалежно від п..

2 670 грн.

Екстракт лікарських рослин (біостимулятор бджолиної родини) "APIPLANT" (500мл)

ApiPlant ПРОДУКТ, СТВОРЕНИЙ ЗАСОБОМ ТЕХНОЛОГІЇ НАНОЧАСТОК РОСЛИННОГО ЕКСТРАКТУ ДЛЯ СИЛЬНОЇ СТИМУЛЯЦІЇ БДЖІЛОВОЇ РОДИНИ  Інгредієнти: Рослини: кульбаба, кропива, чебрець, антуріум, базилік, полинь; Ефірні олії: лаванди, м'яти перц..

647 грн.

Флуконтакт

Флуконтакт застосовують для лікування і профілактики вароатоза бджіл, що викликаний збудником Varroa destructor. Пластина із деревянного шпону, яка містить Flumethrin. Пакети полімерні або з алюмінієвої фольги, герметично запаяні, по 10 пластин. ..

75 грн.

Кобальт Хлористий 2г

..

9 грн.

Кобальт Хлористий 10г

..

22.50 грн.

Незамінним засобом при догляді за пасікою є ветеринарні препараті для бджіл,які повинні використовуватися в будь-якому бджолиному господарстві. Це пояснюється тим що в бджолиних сім’ях здатні швидко поширюватися різні інфекції і захворювання, наприклад, вароатоза (зараження кліщем).У нашому магазині Ви можете проконсультуватися і флуконтакт для захисту від кліщів,сірку для боротьби з восковою молю, приманка для лову роїв. Грамотне використання препаратів дозволить зберегти сім’ю оперативно позбавивши бджіл від хвороб.

Препарати для бджіл представлені в різноманітності, а тому у недосвідченого,початківця-бджоляра можуть виникнути труднощі при їх виборі . Саме тому при підборі відповідних ліків рекомендується консультуватися з кваліфікованими фахівцями,якими може бути складено грамотне лікування.

Види препаратів,які використовуються в лікуванні бджіл:

Вибираючи все для бджільництва ,варто не забувати і про лікарські препарати,дія яких спрямована  на збереження бджолиної сім’ї. В асортименті інтернет магазину Мелиса-93 представлені:

  • Варолом і Флуконтакт,який використовується при лікуванні і профілактики вароатозу;
  • Сірка,необхідна  при боротьбі з восковою молю і личинками;
  • Щавлева кислота,яка використовується при боротьбі з кліщем (варроатозом).

Крім того, рекомендується використовувати приманку. Дія речовини направлено на залучення бджолиних сімей в період роїння. За рахунок спеціального складу  засіб  дає можливість залучати вилетівший  рій, для його лову.

Ми працюємо по всій Україні і доставляємо товар будь-яким зручним для Вас способом, зазначеним в розділі «Оплата і доставка».