Ми працюємо у воєнний час!

Девар

  • Девар
Модель:
Наявність:
На складі
Ціна:
125 грн.
Кількість

«Девар» (10 смужок)

Екологічно безпечний препарат для лікування і профілактики варроатозу у бджіл (дерев’яні смужки із ефірною олією). Може використовуватись під час медозбору

Інструкція. Дослідження показали, що застосування «Девару» дозволяє зменшити ступінь закліщеності бджолиних сімей кліщем Varroa destructor в 2-3 рази, а тому особливо доцільним є його використання на літніх генераціях бджіл, коли хімічні акарициди обмежується із-за їх попадання в продукти бджільництва.

Опис. «Девар» - екологічно безпечний акарицид у формі смужок із дерев’яного шпону розміром 200x20x0,8 мм, що утримує в якості діючої речовини ефірні олії із ялівцю (0,1 мл), сосни сибірської (0,1 мл), кипарису (0,1 мл), чебрецю (0,1 мл) та ін. (1 мл на смужку). Всього використано 10 ефірних олій з противарроатозним ефектом. Дерев’яні смужки «Девару» герметично упаковані в пакети із поліетилену по 10 шт. в кожному.

Дія. Ефірні олії, що входить до складу препарату «Девар», мають добре виражену акарицидну дію відносно кліща Varroa destructor. Так як ефірним оліям із сосни сибірської, ялівцю, чебрецю, кипарису та ін. притаманні бактерицидні та фунгіцидні властивості, застосування препарату «Девар» попереджає виникнення грибкових та бактеріальних захворювань в бджолиних сім’ях. Тривале застосування «Девару» не викликає виникнення стійких до препарату популяцій кліщів.

Використання. «Девар» використовують в зимовий та ранньовесняний періоди (до появи розплоду) – 1 смужка на сім’ю 1 раз; в весняно-літній та літньо-осінній періоди при закліщеності бджолиних сімей не більше 2% – 1 смужка на 10-12 рамок тричі (послідовно) з інтервалом 7-8 днів терміном на 21-24 дні. Смужки розміщують в гніздовій частині вулика над рамками, Побічної дії на бджіл при використанні «Девару» не спостерігається. Відкривати упаковку перед обробкою бджіл. Мед та інші продукти від бджолосімей, оброблених препаратом «Девар», використовують на загальних підставах.

Застереження. При високому ступені закліщеності бджолиних сімей кліщем Varroa destructor (більше 2% в першій половині літа і більше 4% - в середині літа) мають бути терміново проведені противарроатозні обробки бджолиних сімей хімічними акарицидами за інструкцією, зокрема: органічними кислотами (мурашиною, щавелевою чи молочною) 3-4 рази з інтервалом 4-5 днів під час медозборів; або препаратами на основі флуметрину чи флувалінату - між медозборами чи після них за інструкцією.

Зберігання. В сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці за температури від 5 до 30° С. Строк придатності препарату при дотриманні усіх умов зберігання 2 роки.

Виробник: ННЦ «Інститут бджільництва ім. П. І. Прокоповича» Україна. (Експериментальна партія для широкого випробування, вивчення попиту, оцінки ефективності. Тел. для побажань і зауважень: 050-216-62-15 (Вайбер), к.б.н. Т.М. Єфіменко –зав. лаб. технологічних та спеціальних заходів профілактики захворювань бджіл).

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре