Ми працюємо у воєнний час!

Стамески пасічні


Захоплювач зі стамескою 270 мм нержавіючий

Захоплення зі стамескою 270 мм. нержавіюча сталь Захват для рамок із стамескою виготовлений із нержавіючої сталі. Габаритні розміри: L - 270мм H - 85мм Вес – 0,265. ..

221 грн.

Стамеска для підйому рамок 200 мм. з нержавіючої сталі с метал. ручкою

Стамеска бджоляра для підйому рамок 200 мм. з нержавіючої сталі, предназначена для очищення вуликів від забруднень, для разсовування і підйому рамок у вулику, для поділу корпусів або магазинних надставок. Лезо стамески та ручка виготовлені з нержа..

134 грн.

Стамеска з гачком " Lega" (оригінал, Італія) 200 мм

Стамеска  з гачком " Lega" (оригінал, Італія) 200 мм Габаритні розміри: L-200мм B-30мм H-25мм Вага:99 гр. ..

548 грн.

Стамеска 160мм. нержaвіюча без ручки

Стамеска бджоляра 160 мм. нержавіюча сталь без ручки, призначена для очищення вуликів від забруднень, для розсовування рамок у вулику, поділу корпусів або магазинних надставок.Стамеска виготовлена з нержавіючої сталі, краї заточені, один кінець зігну..

52 грн.

Стамеска 160мм. нержавіюча дерев'яна ручка

Стамеска бджоляра 160 мм. нержавіюча сталь з дерев'яною ручкою, призначена для очищення вуликів від забруднень, для розсовування рамок у вулику, поділу корпусів або магазинних надставок. Стамеска виготовлена з нержавіючої сталі, краї заточені, один к..

62 грн.

Стамеска 160мм. оцинкована дерев'яна ручка

Стамеска бджоляра 160 мм. чорна сталь 65Г з гальванічним покриттям (цинк) з дерев'яною ручкою, призначена для очищення вуликів від забруднень, для розсовування рамок у вулику, поділу корпусів або магазинних надставок. Стамеска виготовлена з чорної ст..

56 грн.

Стамеска 160мм. чорна дерев'яна ручка

Стамеска бджоляра 160 мм. чорна сталь 65Г з дерев'яною ручкою, призначена для очищення вуликів від забруднень, для розсовування рамок у вулику, поділу корпусів або магазинних надставок.Стамеска виготовлена з чорної сталі 65Г, краї заточені, один кіне..

56 грн.

Стамеска 200 мм. нержавіюча без ручки

Стамеска бджоляра 200 мм. нержавіюча сталь без ручки, призначена для очищення вуликів від забруднень, для розсовування рамок у вулику, поділу корпусів або магазинних надставок. Стамеска виготовлена з нержавіючої сталі, краї заточені, один кінець з..

61 грн.

Стамеска 200 мм. нержавіюча, дерев'яна ручка

Стамеска бджоляра 200 мм. нержавіюча сталь з дерев'яною ручкою, призначена для очищення вуликів від забруднень, длярозсовування рамок у вулику, поділу корпусів або магазинних надставок. Стамеска виготовлена з нержавіючої сталі,краї заточені, один ..

88 грн.

Стамеска 200 мм. оцинкована, дерев'яна ручка

Стамеска бджоляра 200 мм. чорна сталь 65Г з гальванічним покриттям (цинк) з дерев'яною ручкою, призначена для очищення вуликів від забруднень, для розсовування рамок у вулику, поділу корпусів або магазинних надставок. Стамеска виготовлена з чорної..

84 грн.

Стамеска 200 мм. чорна дерев'яна ручка

Стамеска 200 мм. чорна дерев'яна ручка Стамеска бджоляра 200 мм. чорна сталь 65Г з дерев'яною ручкою, призначена для очищення вуликів від забруднень, для розсовування рамок у вулику, поділу корпусів або магазинних надставок. Стамеска виготов..

84 грн.

Стамеска 320 мм. нержавіюча, дерев'яна ручка

Стамеска 320 мм. нержавіюча, дерев'яна ручка Стамеска бджоляра 320 мм. нержавіюча сталь з дерев'яноїю ручкою, призначена для очищення вуликів від забруднень, длярозсовування рамок у вулику, поділу корпусів або магазинних надставок. Стамеска виг..

112 грн.

Стамеска 320 мм. оцинкована, дерев'яна ручка

Стамеска 320 мм. оцинкова, дерев'яна ручка Стамеска бджоляра 320 мм. оцинкована сталь з дерев'яною ручкою, призначена для очищення вуликів від забруднень, для розсовування рамок у вулику, поділу корпусів або магазинних надставок. Стамеска ви..

91 грн.

Стамеска 320 мм. чорна дерев'яна ручка

Стамеска 320 мм. нержавіюча дерев'яна ручка. Стамеска бджоляра 320 мм. нержавіюча сталь з дерев'яною ручкою, призначена для очищення вуликів від забруднень, для розсовування рамок у вулику, поділу корпусів або магазинних надставок. Стамеска виг..

97 грн.

Стамеска new європейка

Стамеска new європейка Стамеска бджоляра "Європейська new" призначена для очищення вуликів від забруднень, для розсовування рамок у вулику, для поділу корпусів або магазинних надставок, також у стамески є гвоздодер. Лезо стамески виготовлене з нер..

153 грн.