Ми працюємо у воєнний час!

Годівниці і пилковловлювачі


Годівниця "Combo V"10 рамок

Пластикова годівниця для канді та сиропу. Годівниця має місце з одного боку для подачі сиропу, а з іншого – місця для канді Місткість ємності для подачі сиропу становить 3 літри. Місткість контейнера для подачі канді становить 2,5 ..

540 грн.

Годівниця "Combo" 0,8 літрів

Годівниця "Combo" 0,8 літрів Місткість годівниці 0,8л. розміри: довжина 24,3 см ширина 14,3 см висота 5,5 см ..

80 грн.

Годівниця "Combo" 1,5 літрів

Місткість годівниці - 1,5 л. Годівниця із пластику. розміри: довжина 26,4 см ширина 20 см висота 5,7 см ..

105 грн.

Годівниця внутрирамкова Дадан

Годівниця внутрішньорамкова Дадан призначена для підживлення бджолиних сімей або відведення водою, сиропом, лікувальними засобами. Каркас годівниці виготовлений з дошки хвойних порід (сосна), дві бічні найбільші сторони та верхні засувки виготовлені..

234 грн.

Годівниця внутрирамкова Українська

Годівниця внутрішньорамкова Українська призначена для підживлення бджолиних сімей або відводків водою, сиропом, лікувальними засобами. Каркас годівниці виготовлений з дошки хвойних порід (сосна), дві бічні найбільші сторони та верхні засувки виготов..

213 грн.

Годівниця під пляшку поліпшена

Годівниця зовнішня прилітна під пляшку призначена для підживлення бджолиних сімей або відведення водою або сиропом. Габаритні розміри: L-150мм B-78мм H-20мм Вес-18гр. ..

46 грн.

Годівниця пластмасова 2,8 літра 372Х235х55

Годівниця призначена для підживлення бджіл цукровим сиропом. Годівниця виготовлена ​​з пластмаси і складається з корпусу, кришки та двох склянок. Годування бджіл відбувається в осінньо-весняний період, годівниця встановлюється в стельовий простір в..

174 грн.

Годівниця стельова Дадан

Годівниця стельова Дадан призначена для підживлення бджолиних сімей або відведення водою, сиропом, лікувальними засобами. Каркас годівниці виготовлений з дошки хвойних порід (сосна), нижня та верхня сторона виготовлені із пластику (плита ПВХ). товщ..

221 грн.

Годівниця стельова Українська

Годівниця стельова Українська призначена для підживлення бджолиних сімей або відводків водою, сиропом, лікувальними засобами. Каркас годівниці виготовлений з дошки хвойних порід (сосна), нижня та верхня сторона виготовлені із пластику (плита ПВХ). то..

206 грн.

Дно з пилкозбирачем на 10 рамок , пластикове

Дно з пилокозбірником на 10-ти рамковий вулик, пластикове. Дно дозволяє підтримувати гігієну у вулику і контролювати зараження бджолосім'ї паразитом. Додатково оснащено можливістю збору пилку, який потрапляє у встановлений ящик в нижній частині дна...

1 050 грн.

Пилкозбірник метал/пластмаса 200мм

Пилкозбірник 200 мм. , пристрій для збору пилки Складається з металевого корпусу з двома пластиковими решітками: пилково-зйомною, пилко-прийомною і ящик для сбору пилки. Відбір пилку проводиться в період масового цвітіння рослин, з яких бджоли зби..

184 грн.

Пилкозбірник метал/пластмаса 300мм

Пилкозбірник 300 мм. , пристрій для збору пилки Складається з металевого корпусу з двома пластиковими решітками: пилково-знімнимною, пилко-прийомною і ящик для сбору пилки. Відбір пилку проводиться в період масового цвітіння рослин, з яких бджоли ..

194 грн.

Поїлка для бджіл d=135мм

Призначена для годування бджіл сиропом або водою. Поїлка виготовлена з пластику і складається з двох частин: круглого корпуса і сітки - кільця для годівлі бджіл. Матеріал: пластик. Габаритні розміри: Діаметр - 135 мм. Висота - 40 мм. Маса..

23 грн.

Поїлка для бджіл d=175мм

Призначена для годування бджіл з сиропом або водою. Поілка виготовлена з пластику і складається з двох частин: круглого корпуса і сітки - кільця для годування бджіл. Матеріал: пластик. Габаритні розміри: Діаметр - 175 мм. Висота - 40 мм. ..

23 грн.

Стакан-годівниця поліпшена (400мл)

Стакан-годівниця поліпшена Виготовлена із пластику. Використовується в якості поїлки для води. Ємність 0,4л. Габаритні розміри: L=130 мм B=85 мм H= 150 мм ..

66 грн.