Ніж електричний чорний
В інтернет-магазині бджільництва можна купити кращий пасічний ніж - Електроніж Гуслія. Для зрізання печатки, раніше гріли воду і в гарячій воді нагрівали ножі. Воду потрібно було постійно підтримувати в гарячому стані і періодично гріти ножі. Завдяки сучасним технологіям, бджолярі значно швидше справляються з зрізанням забруса.
Одним з найбільш вдалих винаходом в цій області став пасічний електроніж, який можна живити від звичайного автомобільного акумулятора напругою 12 вольт. Особливо зручно використовувати для кочових бджолярів. У стаціонарних умовах можна використовувати будь-який перетворювач напруги з 220 в 12 вольт. Завдяки використанню ножа Гуслія бджоляр може в кілька разів прискорити і полегшити процес підготовки медових рамок для відкачки меду. Невелика потужність пасічного електроножа в 25 ват дозволяє розігрівати його до 90 ° С і при цьому економно використовувати джерела живлення. Звичайного автомобільного акумулятора потужністю 60А вистачить на більш ніж 28 годин безперервної роботи електричного ножа.
Технічні дані вироба:
1. Розміри леза ножа: 2 мм х 40мм х 230 мм.
2. Потужність ножа (напруга): 12 вольт.
3. Температура нагрітого ножа в робочому стані: 70-90 ° С.
4. Потужність електроножа: 40 ват (на старих моделях було 25 і 30 ват).
5. Температура підключеного ножа без використання (в сухому вигляді): 100 ° С.
6. Час підготовки ножа до роботи (нагрівання до 90 ° С): менше 1 хвилини (40-50 сек).
7. Час роботи ножа при робочому навантаженні: необмежений (ніж не вимагає охолодження).
8. Ніж виготовлений з чорної (медичної) сталі.
Можливі джерела електричного живлення для ножа:
Звичайний акумулятор від автомобіля 12 Вольт;
Зарядний автомобільний пристрій 12 Вольт;
Перетворювач напруги 220/12В.
В інтернет-магазині бджільництва можна купити кращий пасічний ніж - електроніж Гуслія.
Інструкція по використанню електроножа
Електроніж потрібно підключити до джерела живлення і через одну хвилину він готовий до роботи. У робочому розігрітому стані температура леза ножа становить приблизно 90 °С, але при постійному зрізанні забруса з медових рамок температура може знижуватися до 70 °С. При інтенсивній роботі потрібно періодично очищати лезо ножа. При роботі ніж в забрусi плавить віск і охолоджується, тому при підготовці рамок, ніж потрібно покласти на дерев'яну або залізну підставку. Після використання ніж потрібно очистити і висушити. Зберігати в сухому місці без чохла.
Ніж поставляється в двох варіантах виконання:
з високоякісної вуглецевої сталі (чорної)
з нержавіючої сталі для харчових продуктів