Ми працюємо у воєнний час!

Димарі і комплектуючі до них


Димар н/ж електричний

Димар н/ж. електричний Димар пасічний, електричний  виготовлений з нержавіючої сталі — призначений для заспокоєння бджіл димом при огляді вуликів. Габаритні розміри: L – 28 см D – 10,5 см L із ручкою – ..

586 грн.

Димар нержавіючий з круглою кришкою стаканом в огороджі міх шкіряний d103мм

Димар нержавіючий з круглою кришкою, стаканом, в огороджі, міх шкіряний,d-103 мм. — призначений для заспокоєння бджіл димом при огляді вуликів. — d-103 мм. ..

442 грн.

Шашка димова (54шт.)

Засіб для розпалювання в димоходах. Брикети циліндричної форми виготовлені із натуральних трав. Надають корисний вплив на бджіл. Кількість в упаковці: 54шт. ..

106 грн.

Димар великий н/ж d130 міх шкіряний

Димар великий призначений для утихомирення бджіл густим димом, має циліндричну форму і складається з декількох елементів. В основі - два циліндра, які виготовлені з нержавіючої сталі, внутрішній циліндр - меншого діаметру, має перфороване дно. Д..

476 грн.

Димар дитячий н/ж d85 міх шкіряний

Димар дитячий призначений для заспокоєння бджіл густим димом, має циліндричну форму і складається з кількох елементів. В основі - два циліндра, які виготовлені з нержавіючої сталі, внутрішній циліндр - меншого діаметру має перфороване дно. До корп..

313 грн.

Димар лікувальний н/ж d92 міх шкіряний

Димар лікувальний призначений для утихомирення і лікування бджіл густим димом, має циліндричну форму і складається з кількох елементів. В основі - два циліндра, які виготовлені з нержавіючої сталі, внутрішній циліндр - меншого діаметру має перфо..

351 грн.

Димар стандартний н/ж d92 міх шкіряний

Димар стандартний призначений для заспокоєння бджіл густим димом, має циліндричну форму і складається з кількох елементів. В основі - два циліндра, які виготовлені з нержавіючої сталі, внутрішній циліндр - меншого діаметру має перфороване дно. До ..

343 грн.

Димар чорний сферичний d=92

Димар чорний сферичний d=92 Характеристики та опис: хутро - ПВХ; Габаритні розміри димаря: D = 92мм. H = 255мм. D - 92 мм; ..

176 грн.

Димар стандартний d92 н/ж в огорожі міх шкіряний

Димар стандартний в огорожі призначений для утихомирення бджіл густим димом, має циліндричну форму і складається з кількох елементів. В основі - два циліндра, які виготовлені з нержавіючої сталі, внутрішній циліндр - меншого діаметру має перфоро..

375 грн.

Димар великий чорний d130

Димар великий призначений для заспокоєння бджіл густим димом, має циліндричну форму і складається з декількох елементів. В основі - два циліндра, які виготовлені з чорної сталі, внутрішній циліндр - меншого діаметру, має перфороване дно. До корпусу к..

286 грн.

Димар лікувальний чорный d92

Димар лікувальний призначений для утихомирення і лікування бджіл густим димом, має циліндричну форму і складається з кількох елементів. В основі - два циліндра, які виготовлені з чорної сталі, внутрішній - меншого діаметру має перфороване дно. До кор..

258 грн.

Димар стандартний чорний d = 92

Димар стандартний призначений для заспокоєння бджіл густим димом, має циліндричну форму і складається з кількох елементів. В основі - два циліндра, які виготовлені з чорної сталі, внутрішній циліндр - меншого діаметру має перфороване дно. До корпусу ..

170 грн.

Димар чорний стандартний в огорожі d = 92

Димар стандартний в огорожі призначений для утихомирення бджіл густим димом, має циліндричну форму і складається з кількох елементів. В основі - два циліндра, які виготовлені з чорної сталі, внутрішній циліндр - меншого діаметру має перфороване..

208 грн.

Димар стандартний оцинкованийй d = 92

Димар стандартний призначений для заспокоєння бджіл густим димом, має циліндричну форму і складається з кількох елементів. В основі - два циліндра, які виготовлені з оцинкованої чорної сталі, внутрішній циліндр - меншого діаметру має перфороване дно...

194 грн.

Димар стандартний з мідним покриттям d = 92

Димар стандартний призначений для утихомирення бджіл густим димом, має циліндричну форму і складається з кількох елементів. В основі - два циліндра, які виготовлені з чорної сталі, що покрита міддю, внутрішній циліндр - меншого діаметру має перфор..

194 грн.

Димар пасічний є обов'язкове обладнання, яке використовується на кожній пасіці. Основним його призначенням є проведення бджолярем планових робіт у вулику, уникаючи імовірності бути покусаним і атакований бджолами.

У представленому виробником асортименті димарів є дитячі і стандартні, лікувальні. Надув може забезпечуватися ручними міхами або електричними. У Мелісе93 можна вибрати і купити не тільки димарі, але і комплектуючі до них, наприклад, хутра зі шкіри.

Призначення димаря

 Димар направляє всередину вулика струмінь диму, яка заспокоює бджіл. Процес обкурювання дозволяє впливати на комунікативну і сенсорну функцію кожної особи. Варто відзначити, що буквально за пару хвилин бджолосім'я повертається до свого нормального стану, але зазвичай цього часу достатньо, щоб пасічник провів необхідні для нього роботи, при цьому димар допомагає уникнути стресового стану у бджіл.

Інструмент є необхідним для використання, він допомагає пасічнику в наступному:

 • заспокоїти бджіл в процесі проведення робіт у вулику; 

• дозволяє проводити лікування і профілактику вароатозу (зараження бджіл кліщем) за рахунок обкурювання в вулику лікувальним димом, що містить       спеціальні препарати або органічні сполуки.

На сайті melisa93.com.ua пропонується знайти різні модифікації димарів, а також комплектуючі до них. Димарі відносяться до необхідного обладнання, а тому купити димар бджоляра потрібно кожному, хто вирішив займатися збором меду. Широкий вибір інструменту дозволить підібрати підходящу модель, за допомогою якої вдасться забезпечити безпеку при роботі з вуликом, а також заспокоїти бджіл, до яких відбувається вторгнення. Ми працюємо по всій Україні і доставляємо товар будь-яким зручним для Вас способом, зазначеним в розділі «Оплата і доставка»