Ми працюємо у воєнний час!

Стамески пасічні


Стамеска для підйому рамок 200 мм. з нержавіючої сталі с метал. ручкою

Стамеска бджоляра для підйому рамок 200 мм. з нержавіючої сталі, предназначена для очищення вуликів від забруднень, для разсовування і підйому рамок у вулику, для поділу корпусів або магазинних надставок. Лезо стамески та ручка виготовлені з нержа..

111 грн.

Стамеска 160мм. нержaвіюча без ручки

Стамеска бджоляра 160 мм. нержавіюча сталь без ручки, призначена для очищення вуликів від забруднень, для розсовування рамок у вулику, поділу корпусів або магазинних надставок.Стамеска виготовлена з нержавіючої сталі, краї заточені, один кінець зігну..

43 грн.

Стамеска 160мм. нержавіюча дерев'яна ручка

Стамеска бджоляра 160 мм. нержавіюча сталь з дерев'яною ручкою, призначена для очищення вуликів від забруднень, для розсовування рамок у вулику, поділу корпусів або магазинних надставок. Стамеска виготовлена з нержавіючої сталі, краї заточені, один к..

51 грн.

Стамеска 160мм. оцинкована дерев'яна ручка

Стамеска бджоляра 160 мм. чорна сталь 65Г з гальванічним покриттям (цинк) з дерев'яною ручкою, призначена для очищення вуликів від забруднень, для розсовування рамок у вулику, поділу корпусів або магазинних надставок. Стамеска виготовлена з чорної ст..

48 грн.

Стамеска 160мм. чорна дерев'яна ручка

Стамеска бджоляра 160 мм. чорна сталь 65Г з дерев'яною ручкою, призначена для очищення вуликів від забруднень, для розсовування рамок у вулику, поділу корпусів або магазинних надставок.Стамеска виготовлена з чорної сталі 65Г, краї заточені, один кіне..

48 грн.

Стамеска 200 мм. нержавіюча без ручки

Стамеска бджоляра 200 мм. нержавіюча сталь без ручки, призначена для очищення вуликів від забруднень, для розсовування рамок у вулику, поділу корпусів або магазинних надставок. Стамеска виготовлена з нержавіючої сталі, краї заточені, один кінець з..

50 грн.

Стамеска 200 мм. нержавіюча, дерев'яна ручка

Стамеска бджоляра 200 мм. нержавіюча сталь з дерев'яною ручкою, призначена для очищення вуликів від забруднень, длярозсовування рамок у вулику, поділу корпусів або магазинних надставок. Стамеска виготовлена з нержавіючої сталі,краї заточені, один ..

63 грн.

Стамеска 200 мм. оцинкована, дерев'яна ручка

Стамеска бджоляра 200 мм. чорна сталь 65Г з гальванічним покриттям (цинк) з дерев'яною ручкою, призначена для очищення вуликів від забруднень, для розсовування рамок у вулику, поділу корпусів або магазинних надставок. Стамеска виготовлена з чорної..

53 грн.

Стамеска 200 мм. чорна дерев'яна ручка

Стамеска 200 мм. чорна дерев'яна ручка Стамеска бджоляра 200 мм. чорна сталь 65Г з дерев'яною ручкою, призначена для очищення вуликів від забруднень, для розсовування рамок у вулику, поділу корпусів або магазинних надставок. Стамеска виготов..

53 грн.

Стамеска 320 мм. нержавіюча дерев'яна ручка

Стамеска 320 мм. нержавіюча дерев'яна ручка. Стамеска бджоляра 320 мм. нержавіюча сталь з дерев'яною ручкою, призначена для очищення вуликів від забруднень, для розсовування рамок у вулику, поділу корпусів або магазинних надставок. Стамеска виг..

79 грн.

Стамеска 320 мм. нержавіюча, дерев'яна ручка

Стамеска 320 мм. нержавіюча, дерев'яна ручка Стамеска бджоляра 320 мм. нержавіюча сталь з дерев'яноїю ручкою, призначена для очищення вуликів від забруднень, длярозсовування рамок у вулику, поділу корпусів або магазинних надставок. Стамеска виг..

93 грн.

Стамеска 320 мм. оцинкована, дерев'яна ручка

Стамеска 320 мм. оцинкова, дерев'яна ручка Стамеска бджоляра 320 мм. оцинкована сталь з дерев'яною ручкою, призначена для очищення вуликів від забруднень, для розсовування рамок у вулику, поділу корпусів або магазинних надставок. Стамеска ви..

79 грн.

Стамеска new європейка

Стамеска new європейка Стамеска бджоляра "Європейська new" призначена для очищення вуликів від забруднень, для розсовування рамок у вулику, для поділу корпусів або магазинних надставок, також у стамески є гвоздодер. Лезо стамески виготовлене з нер..

126 грн.

Стамеска для підйому рамок 200 мм. з метал. ручкою полімерне покриття

Стамеска для підйому рамок 200 мм. полімерне покриття Стамеска бджоляра для підйому рамок 200 мм. покрита полімерним покриттям, призначена для очищення вуликів від забруднень, для разсовування і підйому рамок у вулику, для поділу корпусів або мага..

86 грн.

Стамеска для підйому рамок 200мм. нержавіюча.

Стамеска для підйому рамок 200 мм, покрита полімерним покриттям, призначена для очищення вуликів від забруднень, для розсовування і підняття рамок у вулику, для розділення корпусів або магазинних надставок. Лезо стамески і ручка виготовлені з чо..

96 грн.