Ми працюємо у воєнний час!

Льоткові загороджувачі


Льотковий загороджувач круглий оцинкований d=70

Льотковий загороджувач круглий оцинкований d-70 мм. виготовлений з оцинкованої сталі і призначений для регулювання розмірів круглого льтка у вулику, захисту гнізд бджіл від проникнення мишей і закриття льотка при транспортуванні вуликів з бджолами. ..

9 грн.

Льотковий загороджувач 2-х елементний без отворів 30х250 мм полімерне покриття

Льотковий загороджувач 2-х елементний без отворів 30х250 мм. - це засувка для обмеження розмірів нижнього льотка в вулику. Складається з 2-х оцинкованих металевих пластин, нерухомої частини - корпусу, в який вставляється засувка з вирізами для обм..

22 грн.

Льотковий загороджувач 2-х елементний без отворів 30х250 мм.

Льотковий загороджувач 2-х елементний без отворів 30х250 мм. - це засувка для обмеження розмірів нижнього льотка у вулику. Складається з 2-х оцинкованих металевих пластин, нерухомої частини - корпусу, в який вставляється засувка з вирізами для ..

20 грн.

Льотковий загороджувач 2-х елементний верхній 45х145 мм з полімерним покриттям

Льотковий загороджувач 2-х елементний верхній 45х145 мм з полімерним покриттям - це засувка для обмеження розмірів верхнього льотка у вулику. Складається з 2-х металевих пластин покритих полімерним покриттям, нерухомої частини - корпусу, в який ..

20 грн.

Льотковий загороджувач 2-х елементний верхній 45х145 мм оцинкований

Льотковий загороджувач 2-х елементний верхній 45х145 мм оцінкованний - це засувка для обмеження розмірів верхнього льотка у вулику. Складається з 2-х оцинкованих металевих пластин, нерухомої частини - корпусу, в який вставляється засувка з вирі..

17 грн.

Льотковий загороджувач 2-х елементний з отворами 30х250 мм

Льотковий загороджувач 2-х елементний з отворами 30х250 мм - це засувка для обмеження розмірів нижнього льотка у вулику. Складається з 2-х оцинкованих металевих пластин, нерухомої частини - корпусу, в який вставляється засувка з вирізами для ..

20 грн.

Льотковий загороджувач 2-х елементний з отворами 30х250 мм полімерне покриття

Льотковий загороджувач 2-х елементний з отворами 30х250 мм. - це засувка для обмеження розмірів нижнього льотка у вулику. Складається з 2-х металевих пластин покритих полімерним покриттям, нерухомої частини - корпусу, в який вставляється засувка з..

22 грн.

Льотковий загороджувач 2-х елементний нижній 45х250 мм.з полімерним покриттям

Льотковий загороджувач 2-х елементний нижній 45х250 мм.з полімерним покриттям - це засувка для обмеження розмірів нижнього льотка у вулику. Складається з 2-х металевих пластин покритих полімерним покриттям, нерухомої частини - корпусу, в який..

22 грн.

Льотковий загороджувач 3-х елементний верхній 45х145 оцинкований

Льоковий загооджувач з 3x-елементного верхнього клапана, щоб обмежити розмір верхнього летка в вулику. Складається з 3 оцинкованих металевих пластин, фіксованої частини - корпуса, в якому два вставляються рухомі клапани, один з яких з вирізами, щоб ..

20 грн.

Льотковий загороджувач 3-х елементний круглий 45х50 мм. оцинкований

Льотковий загороджувач 3-х елементний круглий 45х50 мм. оцинкований - призначений для регулювання розмірів льотка у вулику, захисту гнізд бджіл від проникнення мишей і закриття льотка при транспортуванні вуликів з бджолами. Складається з трьох метале..

15 грн.

Льотковий загороджувач 3х елементний нижній 45х250 мм. оцинкований

Льотковий загороджувач 3х елементний нижній 45х250 мм. оцинкований - це засувка для обмеження розмірів верхнього льотка у вулику.Складається з 3-х оцинкованих металевих пластин, нерухомої частини - корпусу, в який вставляються дві рухливі засувки, од..

23 грн.

Льотковий загороджувач 5-ти функціональний d=85мм

Льотковий загороджувач круглий пластмасовий - це засувка для обмеження розмірів круглого льотка у вулику. Виготовлений з пластмаси у вигляді круглої пластини  є технологічні отвори для вентиляції, обмеження розміру і закриття верхнього льотка у ..

9 грн.

Льотковий загороджувач 5-ти функціональний d=90мм н/ж

Льотковий загороджувач круглий 5 функціональний нержавіючий d-90 мм - це засувка для обмеження розмірів круглого льотка у вулику. Зроблений з круглої металевої пластини товщиною 0,5мм. діаметром 90мм, в якому вирізані технологічні отвори для вен..

18 грн.

Льотковий загороджувач Круг d=70

Льотковий загороджувач "Круг". d=70 D - 70 мм H - 3 мм H бортиків - 8 мм ..

9 грн.

Льотковий загороджувач круглий 5 функціональний оцинкований d-90 мм

Льотковий загороджувач круглий 5 функціональний оцинкований d-90 мм - це засувка для обмеження розмірів круглого льотка у вулику. Зроблений з круглої металевої пластини товщиною 0,8 мм. діаметром 90мм, в якому вирізані технологічні отвори для ве..

15 грн.