Фільтри для меда


Сигналізатор рівня наливу меду

..

205 грн.

Фільтр для меду d = 150 мм.

Фільтр для меду d = 150 мм. з нержавіючої сталі, призначений для видалення частинок воску та інших домішок, що потрапили в мед в процесі відкачування .Конструкція фільтра виготовлена з нержавіючої сталі, являє собою дві круглі секції, які щільно вста..

120 грн.

Фільтр для меду d = 150 мм. з нержавіючої сталі

Фільтр для меду d = 150 мм. з нержавіючої сталі, призначений для видалення часточок воску та інших домішок, що потрапили  в мед в процесі відкачки. Конструкція фільтра виготовлена з нержавіючої сталі, являє собою дві круглі секції, які щіль..

211 грн.

Фільтр для меду d = 200 мм. з нержавіючої сталі

Фільтр для меду d = 200 мм. з нержавіючої сталі, призначений для видалення частинок воску та інших домішок, що потрапили в мед в процесі відкачування .Конструкція фільтра виготовлена з нержавіючої сталі, являє собою дві круглі секції, які щільно вста..

260 грн.

Фільтр для меду д = 300 мм.

Фільтр для меду д = 300 мм. призначений для видалення частинок воску та інших домішок, що потрапили в мед в процесі відкачування .Конструкція фільтра виготовлена з нержавіючої сталі, являє собою дві круглі секції, які щільно вставлені одна в одну, дл..

190 грн.

Фільтр для меду д = 300 мм. з нержавіючої сталі

Фільтр для меду д = 300 мм. з нержавіючої сталі, призначений для видалення частинок воску та інших домішок, що потрапили в мед в процесі відкачування .Конструкція фільтра виготовлена з нержавіючої сталі, являє собою дві круглі секції, які щільно..

316 грн.

Фільтр для меду на банку нержавіюча сталь

Фільтр для меду на банку н / ж, призначений для видалення частинок воску та інших домішок, що потрапили в мед в процесі відкачування .Конструкція фільтра виготовлена з нержавіючої сталі, являє собою дві круглі секції, які щільно вставлені одна в одну..

82 грн.