Додатковий інвентар бджоляра


Апарат для перевірки кліща Varroa Check

Апарат призначений для перевірки бджолосімей на закліщеність варроа. Апарат виготовлений з прозорого пластика та складається з двох ємностей, зовнішнього стакана, внутрішнього перфорованого стакана та кришки. Засіб застосування: у зовнішний стакан..

250 грн.

Відротримач полімерне покриття

Відротримач полімерне покриття Відротримач має простий дизайн, складається з сталевого стрижня, двох гачків для стійкості резервуара та двох гачків для його відрахування під час зливання. Відротримач застосовується, щоб утримувати відро при розпил..

84 грн.

Дирокол на 5 отворів полімерне покриття

Дирокол на 5 отворів полімерне покриття  Ручний дірокол використовують для пробивання отворів у бічних планках рамок для вуликів. При натисканні на ручку дірокола одночасно пробивається 5 отворів діаметром 2 мм. Дірокол для рамок на 5 отворів..

444 грн.

Захоплювач для рамок Мелиса

Захоплення призначена для полегшення видобутку перших або високо зареєстрованих кадрів з вулика, для перенесення, встановлення та витягування їх з стільникового зв'язку. Щоб захопити кадр, ви повинні покласти захоплення таким чином, щоб верхня дош..

274 грн.

Захоплювач для рамок Мелиса зі стамескою

Захоплення для рамки "Мелісса" з функцією долота. Зручний, практичний пристрій. Захоплення виготовляється з нержавіючої сталі, з ручкою дерева. Габаритні розміри: L-197mm B-60mm H-130mm Вага-347gr   ..

316 грн.

Захоплювач для рамок, нержавіюча сталь з дерев'яною ручкою

Захоплення для кадрів. Зручний, практичний пристрій. Захоплення виготовляється з нержавіючої сталі, ручка з дерева. Габаритні розміри: L-125mm B-107mm H-80mm Вага- 186gr. ..

61 грн.

Захоплювач для рамок оцинкована сталь з дерев'яною ручкою

Захоплення для кадрів. Зручний, практичний пристрій. Захоплення виконана з оцинкованої сталі, з ручкою дерева. Габаритні розміри: L-125mm B-107mm H-80mm Вага-186 гр. ..

49 грн.

Лопатка для меду нержавіюча сталь

Лопатка для меду з нержавіючої сталі Лопатка виготовлена ​​з нержавіючої сталі, ручка дерев' яна Габаритні розміри: L = 260 мм B - 130 мм Вага - 0,145 кг ..

67 грн.

Ніж пасічний нержавіюча сталь пряме зубчасте лезо 280мм

Ніж пасічника, нержавіюча сталь пряме/зубчасте лезо Ніж виготовлений з нержавіючої сталі, ручка ножа виконана з дерева. Довжина леза 280 мм. ..

92 грн.

Ніж пасічника нержавіюча сталь зубчате лезо 280мм

Ніж пасічника, нержавіюча сталь зубчасте лезо Ніж виготовлений з нержавіючої сталі, ручка ножа виконана з дерева. Довжина леза 280 мм.   ..

92 грн.

Ніж пасічника нержавіюча сталь пряме лезо

Ніж пасічника, нержавіюча сталь пряме лезо Ніж виготовлений з нержавіючої сталі, ручка ножа виконана з дерева. Довжина леза 280 мм. ..

92 грн.

Рамкотримач полімерне покриття

..

95 грн.

Роздільник на 10 рамок

Роздільник на 10 рамок Використовується для створення міжрамкового простору за відсутності в рамках роздільника Гофмана. Матеріал – пластик    ..

8 грн.

Скребок для чистки льотка

..

61 грн.