Інвентар для розпечатування сот


Вилка "Розкладачка" дерев'яна ручка

..

145 грн.

Ніж бджоляра 150 мм. нержавіюча сталь, дерев'яна ручка

Ніж бджоляра150 мм. складається з леза з нержавіючої сталі і дерев'яної ручки. Призначений для розпечатування бджолиних сот, перед відкачуванням меду. Матеріал: лезо - нержавіюча сталь 0,8 мм. Ручка - дерево (ясен, дуб).   ..

42 грн.

Ніж бджоляра 150 мм. нержавіюча сталь, дерев'яна ручка

Ніж бджоляра 150 мм. складається з леза з нержавіючої сталі і дерев'яної ручки. Призначений для розпечатування бджолиних сот, перед відкачуванням меду. Матеріал: лезо - нержавіюча сталь 0,8 мм. Ручка - дерево (ясен, дуб).   ..

40 грн.

Ніж бджоляра 200 мм. нержавіюча сталь, дерев'яна ручка

Ніж бджоляра 200 мм. складається з леза з нержавіючої сталі і дерев'яної ручки. Призначений для розпечатування бджолиних сот, перед відкачуванням меду. Матеріал: лезо - нержавіюча сталь 0,8 мм. Ручка - дерево (ясен, дуб).   ..

50 грн.

Ніж бджоляра 200 мм. нержавіюча сталь, дерев'яна ручка

Ніж бджоляра 200 мм. складається з леза з нержавіючої сталі і дерев'яної ручки. Призначений для розпечатування бджолиних сот, перед відкачуванням меду. Матеріал: лезо - нержавіюча сталь 0,8 мм. Ручка - дерево (ясен, дуб). Габаритні розмір..

50 грн.

Ніж бджоляра 250 мм. вузький нержавіюча сталь, дерев'яна ручка

Ніж бджоляра 250 мм. складається з леза з нержавіючої сталі і дерев'яної ручки. Призначений для розпечатування бджолиних сот, перед відкачуванням меду. Матеріал: лезо - нержавіюча сталь 0,8 мм. Ручка - дерево (ясен, дуб).   ..

50 грн.

Ніж бджоляра 250 мм. нержавіюча сталь, дерев'яна ручка

Ніж бджоляра 250 мм. складається з леза з нержавіючої сталі і дерев'яної ручки. Призначений для розпечатування бджолиних сот, перед відкачуванням меду. Матеріал: лезо - нержавіюча сталь 0,8 мм. Ручка - дерево (ясен, дуб).   ..

55 грн.

Ніж бджоляра зубчастий 200 мм. нержавіюча сталь, дерев'яна ручка

Ніж бджоляра зубчастий 200 мм. нержавіюча сталь. Cкладається з зубчастого леза з нержавіючої сталі і дерев'яної ручки. Призначений для розпечатування бджолиних сот перед відкачуванням меду. Матеріал: лезо - нержавіюча сталь 0,8 мм. ручк..

50 грн.

Вилка "Розкладачка" плюс дерев'яна ручка

..

182 грн.

Вилка гнута з дерев'яною ручкою

Вилка гнута з дерев'яною ручкою призначена для розпечатування  медових стільників шляхом піднімання голками кришечок стільникових чарунок для їх видалення з поверхні стільників. Вилка виготовлена з нержавіючої сталі, пластмасової гребінки з вигн..

48 грн.

Вилка пряма дерев'яна ручка

Вилка пряма з дерев'яною ручкою призначена для роздрукування медових стільників шляхом піднімання голками кришечок стільникових чарунок для їх видалення з поверхні стільників. Вилка виготовлена з нержавіючої сталі, пластмасової гребінки з вигнутими м..

48 грн.

Додаткова частина накопичувача (32 рамки, 1250мм)

Додаткова частина накопичувача (32рамки, 1250мм) призначена для зручності зберігання і накопичення рамок. Додаткова частина  складається з корпуса на ніжках і лотка. Корпус з ніжками виготовлений з нержавіючої сталі  AISI201 (s = 1м..

2 520 грн.

Каток для розпечатування сот "Їжачок" дерев.ручка.

Каток для розпечатування стільників "Їжачок" з дерев'яною ручкою призначений для розпечатування стільників при відкачуванні меду або для підгодовування бджіл. Каток складається з дерев'яного барабана вставленого в пластиковий корпус на якому знахо..

80 грн.

Якщо Ви вирішили зайнятися бджільництвом, крім основного обладнання - медогонки, Вам просто необхідний додатковий інвентар. Робота пасічника - досить трудомістке заняття і складається з декількох етапів, одним з яких є розпечатка стільникових рамок перед відкачуванням меду.Основні інструменти, які Вам можуть при цьому знадобитися це: стіл для розпечативування рамок, пасічні ножі, виделки, каток "Їжачок".

Стіл для розпечатки рамок
Стіл бджоляра або стіл для розпечатки сот, який забезпечує утримання рамки при розпечатки, а також їх подальші накопичення, що дозволяє в рази підвищити продуктивність роботи при відкачці меду. Стіл складається з нержавіючої ємності на регульованих по висоті ніжках, що значно спрощує роботу при підготовці сот, а також гратчастого дна, металевої траверси з загостреним шипом і крана на дні ємності. Зберігайте стіл в сухому місці, перед початком роботи, а також після кожного використання, мийте його теплою водою і ретельно висушуйте, і він прослужить Вам ще багато років.


Інструменти для розпечатування.

  • Ножі пасічні
  • Виделки,
  • Каток для розпечатування сот «Їжачок

При цьому рекомендується використання їх декількох видів. Щоб не деформувати стільники при розпечатуванні, пасічний ніж попередньо потрібно нагріти. І поки один нагрівається, другий використовується в роботі. Класичні ножі нагрівають в гарячій воді (ні в якому разі не використовуйте відкритий вогонь для нагріву, так як він псує сталь і сприяє пригорянню воску). Електроножі більш зручні і значно спрощують роботу пасічника, тому що швидко нагріваються (через хвилину після підключення до джерела живлення) і довше перебувають в роботі. Живити їх можна від звичайного автомобільного акумулятора.
Ми пропонуємо 2 варіанти пасечного електроножа: з класичної сталі ( «Ніж електричний нержавіюча сталь»)  і чорної сталлю
( «Ніж електричний чорна сталь new»). Час від часу лезо електроножа потрібно очищати від накопичених на ньому залишків забруса. Після використання його потрібно чистити і висушувати. Зберігати в сухому місці без чохла. Не слід забувати також і про якість товару. Інтернет-магазин Меліса93 надає тільки якісні моделі з нержавіючої сталі і якісного виробництва за доступною ціною.
Пасічні вилки і каток для розпечатування сот «Їжачок» мають особливу технологію роботи і в деяких випадках можуть бути більш корисні для пасічника або використані як додатковий інвентар. Якщо у Вас виникнуть питання з вибором, Ви завжди можете звернутися до нас за телефонами, а також через форму зворотного зв'язку, зазначеної в розділі «Контакти». Наші менеджери зв'яжуться з Вами і допоможуть вибрати відповідну модель.
Ми працюємо по всій Україні і доставляємо товар будь-яким зручним для Вас способом, зазначеним в розділі «Оплата і доставка».