Ми працюємо у воєнний час!

Медогонки Кількість рамок 18Д/36Р/36П, 4-х рамочная


Медогонка 4-х рамкова неповоротна нержавіюча AISI 304

Медогонка 4-х рамкова, неповоротна з нержавіючої сталі марки (AISI 304) , без підставки. Медогонка призначена для відкачування 4-х рамок Дадан. Ємність виготовлена з листа нержавіючої  сталі марки AISI 304, s=0,5 мм. Дно конусне, що в с..

6 490 грн.

Медогонка 4-х рамкова неповоротна нержавіюча AISI 430

Ємність виготовлена ​​із листа нержавіючої сталі (марки AISI 430), s=0,5 мм. Дно конусне, яке разом з поперечними ребрами забезпечує високу жорсткість. Має кран для зливу, алюмінієвий d=40мм. Ротор Медогонка 4-х рамкова, неповоротна, нержаві..

4 351 грн.

Медогонка 4-х рамкова неповоротна Zn

Медогонка 4-х рамкова, неповоротна, оцинкована, без підставки. Медогонка призначена для відкачування 4-х рамок Дадан. Ємність виготовлена з листа оцинкованої сталі s=0,5 мм. Дно  конусне , що в сукупності з декількома поперечними ребрам..

3 984 грн.

Медогонка 4-х рамкова неповоротна Zn на підставці

Медогонка 4-х рамкова, неповоротна, оцинкована, на підставці. Медогонка призначена для відкачування 4-х рамок Дадан. Ємність виготовлена з листа оцинкованої сталі s=0,5 мм. Дно конусне, що в сукупності з декількома поперечними ребрами забезп..

4 870 грн.

Медогонка 4-х рамкова неповоротна оцинкована на підставці з електроприводом 12V

Медогонка 4-х рамкова, неповоротна, оцинкована, на підставці з електроприводом 12V. Медогонка призначена для відкачування 4-х рамок Дадан. Ємність виготовлена з листа оцинкованої сталі s=0,5 мм.  Дно конусне, що в сукупності з декільком..

8 979 грн.

Медогонка 4-х рамкова нержавіюча AISI304 автоматична рамка Дадан

  Медогонка нержавеющая (марка стали AISI 304) автоматическая под рамку Дадан 4 штуки или полурамки 8 шт.  Ротор выполнен из  прутка нержавеющей стали марки AISI 304. Поворотные кассеты имеют патентованную конструкцию..

25 138 грн.

Медогонка синхронно поворотна 4-х рамочная нержавіюча рамка Рута.

    Медогонка синхронно поворотна 4-х рамочная нержавіюча рамка Рута. Медогонка синхронно поворотная 4-х рамочная нержавеющая рамка Рута. Медогонки нержавеющие (марка стали AISI 304) автоматические Рута.Ротор выполнен из п..

24 437 грн.

Медогонка радіальна 36П\36Р\18Д нержавіюча AISI 304 ремінна передача з підставкою кришкою з електроприводом

  Медогонка радіальна 18 Д\36Р\36П нержавіюча сталь (марка сталі 304) ремінна передача, з підставкою, кришкою і електроприводом Вал ротора виконаний з круглого прутка нержавіючої сталі марки AISI304 діаметром 16мм, промені ротора ..

26 912 грн.

Медогонка радіальна 36П\36Р\18Д нержавіюча AISI 430 ремінна передача з підставкою кришкою і електроприводом

Медогонка радіальна 18Д\36 Р\36П нержавіюча (марка сталі 430) ремінна передача, з підставкою, кришкою і електроприводом Вал ротора виготовлений із круглого прутка чорної сталі марки Ст 3 діаметром 16мм, промені ротора з прутка діаметром 10мм...

21 859 грн.

Медогонка 4-х рамкова поворотна, нержавіюча AISI 304

Медогонка 4-х рамочная поворотная нержавеющая сталь AISI 304 Медогонка предназначена для откачки рамок  хордиальным способом, вмещает 4 рамки «Дадан» или 8 магазинных надставок (полурамок). Медогонка состоит из бака (корпуса), ротора - кот..

9 390 грн.

Медогонка 4-х рамкова поворотна нержавіюча AISI 304 на підставці

Медогонка 4 рамочная поворотная нержавеющая сталь AISI 304 на подставке. Медогонка предназначена для откачки рамок  хордиальным способом, вмещает 4 рамки «Дадан» или 8 магазинных надставок (полурамок). Медогонка состоит из бака (корпуса) з..

10 239 грн.

Медогонка 4-х рамкова поворотна нержавіюча AISI 304 на подставці 12В

Медогонка 4-х рамочная поворотная нержавеющая сталь AISI 304 на подставке 12В. Медогонка предназначена для откачки рамок  хордиальным способом, вмещает 4 рамки «Дадан» или 8 магазинных надставок (полурамок). Медогонка состоит из бака (корп..

14 257 грн.

Медогонка 4-х рамкова поворотна нержавіюча AISI 304 на підставці з електроприводом 12/220В

Медогонка 4 рамочная поворотная нержавеющая сталь AISI 304 на подставке 220В. Медогонка предназначена для откачки рамок  хордиальным способом, вмещает 4 рамки «Дадан» или 8 магазинных надставок (полурамок). Медогонка состоит из бака (корпу..

15 376 грн.

Медогонка 4-х рамкова поворотна, нержавіюча AISI 304 з електроприводом 12В

Медогонка 4 рамочная поворотная нержавеющая сталь AISI 304 12 В. Медогонка предназначена для откачки рамок  хордиальным способом, вмещает 4 рамки «Дадан» или 8 магазинных надставок (полурамок).  Медогонка состоит из бака (корпуса), ро..

13 339 грн.

Медогонка 4-х рамкова поворотна нержавіюча AISI 304 з електроприводом 12/220В

Медогонка 4 рамочная поворотная нержавеющая сталь AISI 304 220 В. Медогонка предназначена для откачки рамок  хордиальным способом, вмещает 4 рамки «Дадан» или 8 магазинных надставок (полурамок).  Медогонка состоит из бака (корпус..

14 443 грн.

Кожному бджоляру відомо, якою трудомісткою і відповідальною роботою є відкачка меду. Підприємство Меліса 93 вже більше 20 років конструює і робить висококласне обладнання для забезпечення цього процесу - медогонки. Купити медогонку можна на нашому сайті, якщо Ви упевнені у своєму виборі, адже ми пропонуємо більше 100 різновидів конструкцій, що відрізняються по кількості місткості рамок, їх видів, приводу обертання і іншими параметрами. Менеджер, що приймає замовлення, завжди відповість на Ваші питання і забезпечить його своєчасну доставку.

Медогонка конструкція

Принцип роботи обладнання - центрифуга, усередині якої встановлені спеціальні касети, в які встановлюються рамки з медом. В процесі роботи вони обертаються навколо осі, під дією відцентрової сили мед витісняється на стінки бака, стікає на дно і витікає через кран.

Особливості обладнання

 Будь-яка наша медогонка виконана з високоякісної харчової нержавіючої сталі марки AISI 304, що дозволяє нам експортувати їх в зарубіжні країни, в т.ч в країни Євросоюзу. Медогонки можуть одночасно обробляти від 2 до 54- рамок, як вручну, так і за допомогою електроприводу. Різновиди рамок Дадан,Рута,Полурамка.

Ручні медогонки.

Медогонка цього типу буває з поворотними і не поворотними касетами і працює за рахунок ручного обертання рукоятки.

Переваги конструкції.

  • невисока вартість;
  • малогабаритність;
  • простота використання;
  • незалежність від джерела живлення.

Електричні медогонки.

Наше підприємство виробляє конструкції, що працюють від електричного приводу 12вольт або 220вольт.

Переваги

  •  зручність;
  •  висока швидкість відкачування.

З недоліків обладнання тільки його ціна. А тому для невеликих пасік буде досить ручної медогонки, а для великих пасік правильним вибором стануть електричні. У каталозі інтернет-магазину Мелиса93 представлені медогонки, виконані з нержавіючої сталі, завдяки якій, конструкції виходять довговічними і відповідають санітарно-гігієнічним нормам.Якщо у Вас виникнуть питання з вибором, Ви завжди можете звернутися до нас за телефонами, а також через форму зворотного зв'язку, зазначеної в розділі «Контакти». Наші менеджери зв'яжуться з Вами і допоможуть вибрати відповідну модель. Ми працюємо по всій Україні і доставляємо товар будь-яким зручним для Вас способом, зазначеним в розділі «Оплата і доставка».