Ми працюємо у воєнний час!

Медогонки Тип медогонки Поворотна без підста, Кількість рамок 2-х рамкова

Тип медогонки:
Кількість рамок:

Медогонка 2-х рамкова поворотна з нержавіючої сталі марки AISI 304

Медогонка 2-х рамкова, поворотна з нержавіючої сталі марки (AISI 304), без підставки. Медогонка призначена для відкачування 2-х рамок Дадан. Ємність виготовлена з листа нержавіючої  сталі марки AISI 304, s=0,5 мм. Дно конусне, що в суку..

8 124 грн.

Медогонка 2-х рамкова поворотна нержавіюча AISI 304 з електроприводом 12В

Медогонка 2-х рамкова, поворотна з нержавіючої сталі марки AISI 304 , без підставки з електроприводом 12V. Медогонка призначена для відкачування 2-х рамок Дадан. Ємність виготовлена з листа нержавіючої  сталі марки AISI 304, s=0,5 мм. Д..

12 730 грн.

Медогонка 2-х рамкова поворотна нержавіюча AISI 304 з електроприводом 12/220В

Медогонка 2-х рамкова, поворотна з нержавіючої сталі марки (AISI 304), без підставки з електроприводом 200/12V. Медогонка призначена для відкачування 2-х рамок Дадан. Ємність виготовлена з листа нержавіючої  сталі марки AISI 304, s=0,5 мм...

14 099 грн.

Медогонка 2-х рамкова поворотна нержавіюча AISI 430

Медогонка 2-х рамкова, поворотна, нержавіюча  (AISI 430) , без підставки. Медогонка призначена для відкачування 2-х рамок Дадан. Ємність виготовлена з листа нержавіючої  сталі (марки AISI 430), s=0,5 мм. Дно конусне, що в сукупност..

5 771 грн.

Медогонка 2-х рамкова поворотна нержавіюча AISI 430 з електроприводом 12В

Медогонка 2-х рамкова, поворотна, нержавіюча  (AISI 430), без підставки з електроприводом 12V. Медогонка призначена для відкачування 2-х рамок Дадан. Ємність виготовлена з листа нержавіючої  сталі (марки AISI 430), s=0,5 мм. Дно ко..

10 106 грн.

Медогонка 2-х рамкова поворотна, нержавіюча AISI 430 з електроприводом 12/220В

Медогонка 2-х рамкова, поворотна, нержавіюча  (AISI 430), без підставки з електроприводом 220/12V. Медогонка призначена для відкачування 2-х рамок Дадан. Ємність виготовлена з листа нержавіючої  сталі (марки AISI 430), s=0,5 мм. Дн..

11 334 грн.

Медогонка 2-х рамкова поворотна Zn

Медогонка 2-х рамкова, поворотна, оцинкована, без підставки. Медогонка призначена для відкачування 2-х рамок Дадан. Ємність виготовлена з листа оцинкованої сталі s=0,5 мм.. Дно  конусне, що в сукупності з декількома поперечними ребрами ..

4 523 грн.

Медогонка 2-х рамкова поворотна Zn з електроприводом 12В

Медогонка 2-х рамкова, поворотна, оцинкована, без підставки з електроприводом 12V. Медогонка призначена для відкачування 2-х рамок Дадан. Ємність виготовлена з листа оцинкованої сталі s=0,5 мм. Дно конусне, що в сукупності з декількома попер..

8 672 грн.

Медогонка 2-х рамкова поворотна Zn з електроприводом 12/220В

Медогонка 2-х рамкова, поворотна, оцинкована, без підставки з електроприводом 220/12V.  Медогонка призначена для відкачування 2-х рамок Дадан. Ємність виготовлена з листа оцинкованої сталі s=0,5 мм. Дно конусне, що в сукупності з декіль..

9 829 грн.

Кожному бджоляру відомо, якою трудомісткою і відповідальною роботою є відкачка меду. Підприємство Меліса 93 вже більше 20 років конструює і робить висококласне обладнання для забезпечення цього процесу - медогонки. Купити медогонку можна на нашому сайті, якщо Ви упевнені у своєму виборі, адже ми пропонуємо більше 100 різновидів конструкцій, що відрізняються по кількості місткості рамок, їх видів, приводу обертання і іншими параметрами. Менеджер, що приймає замовлення, завжди відповість на Ваші питання і забезпечить його своєчасну доставку.

Медогонка конструкція

Принцип роботи обладнання - центрифуга, усередині якої встановлені спеціальні касети, в які встановлюються рамки з медом. В процесі роботи вони обертаються навколо осі, під дією відцентрової сили мед витісняється на стінки бака, стікає на дно і витікає через кран.

Особливості обладнання

 Будь-яка наша медогонка виконана з високоякісної харчової нержавіючої сталі марки AISI 304, що дозволяє нам експортувати їх в зарубіжні країни, в т.ч в країни Євросоюзу. Медогонки можуть одночасно обробляти від 2 до 54- рамок, як вручну, так і за допомогою електроприводу. Різновиди рамок Дадан,Рута,Полурамка.

Ручні медогонки.

Медогонка цього типу буває з поворотними і не поворотними касетами і працює за рахунок ручного обертання рукоятки.

Переваги конструкції.

  • невисока вартість;
  • малогабаритність;
  • простота використання;
  • незалежність від джерела живлення.

Електричні медогонки.

Наше підприємство виробляє конструкції, що працюють від електричного приводу 12вольт або 220вольт.

Переваги

  •  зручність;
  •  висока швидкість відкачування.

З недоліків обладнання тільки його ціна. А тому для невеликих пасік буде досить ручної медогонки, а для великих пасік правильним вибором стануть електричні. У каталозі інтернет-магазину Мелиса93 представлені медогонки, виконані з нержавіючої сталі, завдяки якій, конструкції виходять довговічними і відповідають санітарно-гігієнічним нормам.Якщо у Вас виникнуть питання з вибором, Ви завжди можете звернутися до нас за телефонами, а також через форму зворотного зв'язку, зазначеної в розділі «Контакти». Наші менеджери зв'яжуться з Вами і допоможуть вибрати відповідну модель. Ми працюємо по всій Україні і доставляємо товар будь-яким зручним для Вас способом, зазначеним в розділі «Оплата і доставка».