Ми працюємо у воєнний час!

Чому обирають "Меліса-93"

Україна - одна з провідних країн світу з виробництва меду. Кожна сьома тонна медозбору в світі - це результат роботи українських бджолярів. Пасіки мають люди різних професій, і всіх їх об'єднує одне - любов до своєї справи. У нашому каталозі продукції ви знайдете все для бджільництва, головне завдання АПФ "Меліса-93" - зробити працю пасічника ефективним і прибутковим.

Що можна знайти в нашому каталозі?

Кожен бджоляр знає, що без необхідних інструментів і пристосувань неможливо працювати на пасіці кваліфіковано і продуктивно. В каталозі Меліса93 представлено все необхідне для бджільництва будь-якої кваліфікації:

 Медогонки

Інвентар для роздрукування сот

• Одяг бджоляра – швейнi вироби

• Міксер-кремовалка

Наш каталог - це найбільш широкий вибір товарів, що охоплює всі сфери бджільництва, як аматорського, так і професійного.

Якісний інвентар - якісна робота.

Якщо ви вирішили купити інвентар для бджолярів від виробника на сайті  melisa93.com.ua,  ви отримаєте якісне обладнання, надійний інструмент або реманент, який прослужить вам довгий час.

Вибравши необхідний вам товар, ви зв'язуєтесь з менеджером і обговорюєте з ним способи оплати, можливість приєднання до програми лояльності, терміни гарантії. Для покупців, які знаходяться не в Харкові, забезпечується оперативна доставка купленого товару в Київ, Дніпро, Одесу або будь-яке інше місто України.