Ми працюємо у воєнний час!

Вироби з дерева


Бджоловидаляч Квебек 10рамок

Бджоловидаляч "Квебек" 10 рам Розроблений для видалення бджіл з будівель багатокриттєвого вулика, перш ніж викачувати мед з рамки. Монтується до розділової дошки знизу. Бджоли виходить вздовж підвісних каналів видалення з боку меду і не поверт..

281 грн.

Бджоловидаляч Квебек 12рамок

Бджоловидаляч "Квебек" 12 рам. Розроблений для видалення бджіл з будівель багатокриттєвого вулика, перш ніж викачувати мед з рамки. Монтуєтся до розділової дошки знизу. Бджоли виходять з медового корпуса вздовж канала який звужуэться і назад н..

300 грн.

Годівниця внутрирамкова Дадан

Годівниця внутрішньорамкова Дадан призначена для підживлення бджолиних сімей або відведення водою, сиропом, лікувальними засобами. Каркас годівниці виготовлений з дошки хвойних порід (сосна), дві бічні найбільші сторони та верхні засувки виготовле..

194 грн.

Годівниця внутрирамкова Українська

Годівниця внутрішньорамкова Українська призначена для підживлення бджолиних сімей або відводків водою, сиропом, лікувальними засобами. Каркас годівниці виготовлений з дошки хвойних порід (сосна), дві бічні найбільші сторони та верхні засувки вигот..

176 грн.

Годівниця стельова Дадан

Годівниця стельова Дадан призначена для підживлення бджолиних сімей або відведення водою, сиропом, лікувальними засобами. Каркас годівниці виготовлений з дошки хвойних порід (сосна), нижня та верхня сторона виготовлені із пластику (плита ПВХ). то..

183 грн.

Годівниця стельова Українська

Годівниця стельова Українська призначена для підживлення бджолиних сімей або відводків водою, сиропом, лікувальними засобами. Каркас годівниці виготовлений з дошки хвойних порід (сосна), нижня та верхня сторона виготовлені із пластику (плита ПВХ). то..

170 грн.

Дошка для натяжки дроту в рамці

Дошка для натяжки дроту в рамці Матеріал = дерево (сосна), ДВП 16мм. Комплект: Котушкотримач – 1шт. Ролики – 4шт. Натягувач для рамки – 1шт. Габаритний розмір: H - 60мм. B - 345мм. L - 710мм. Вага – 3.700 кг. ..

356 грн.

Лекало Дадан

Лекало Дадан Призначене для спрощення процесу навощування рамок. Габаритні розміри: L-435mm B-300mm Вага- 1240 кг ..

76 грн.

Лекало полурамка

Лекало полурамка Призначене для спрощення процесу навощування полурамок. Габаритні розміри: L- 410мм B-145мм Вага- 540 гр. ..

57 грн.

Лекало Рута

Пристрій для навощування рамок. Габаритні розміри: B = 230 мм L = 435 мм Вага- 905 гр. ..

68 грн.

Лекало Українське

Пристрій для навощування рамок Габаритні розміри: L = 435 мм B =300 мм Вага - 1,9 кг. ..

76 грн.

Набір інструменту подарунковий

Подарунковий набір бджоляра містить найбільш необхідні інструменти для бджільництва. Набір подарунків включає: Чотири типи ножів пасічника; П'ять типів стамесок (з дерев'яними ручками і без, різної довжини); Світильники для вилову маткиі; Ковп..

2 889 грн.

Рамконос роєвня new

..

623 грн.

Роєвня

Роєвня з гнутою фанери, сторони покриті металевою сіткою, дно роєвні видвигается. Роєвня обладнана 2 зручними ручками для зручного переноса. Розміри: 420 x 330 x 260 мм. Вага: 1,7 кг.   ..

379 грн.

Табурет

..

433 грн.