Ми працюємо у воєнний час!

Годівниці і пилковловлювачі


Годівниця внутрирамкова Дадан

Годівниця внутрішньорамкова Дадан призначена для підживлення бджолиних сімей або відведення водою, сиропом, лікувальними засобами. Каркас годівниці виготовлений з дошки хвойних порід (сосна), дві бічні найбільші сторони та верхні засувки виготовле..

213 грн.

Годівниця внутрирамкова Українська

Годівниця внутрішньорамкова Українська призначена для підживлення бджолиних сімей або відводків водою, сиропом, лікувальними засобами. Каркас годівниці виготовлений з дошки хвойних порід (сосна), дві бічні найбільші сторони та верхні засувки вигот..

194 грн.

Годівниця пластмасова 2,8 літра 372Х235х55

Годівниця призначена для підживлення бджіл цукровим сиропом. Годівниця виготовлена ​​з пластмаси і складається з корпусу, кришки та двох склянок. Годування бджіл відбувається в осінньо-весняний період, годівниця встановлюється в стельовий простір..

158 грн.

Годівниця стельова Дадан

Годівниця стельова Дадан призначена для підживлення бджолиних сімей або відведення водою, сиропом, лікувальними засобами. Каркас годівниці виготовлений з дошки хвойних порід (сосна), нижня та верхня сторона виготовлені із пластику (плита ПВХ). то..

201 грн.

Годівниця стельова Українська

Годівниця стельова Українська призначена для підживлення бджолиних сімей або відводків водою, сиропом, лікувальними засобами. Каркас годівниці виготовлений з дошки хвойних порід (сосна), нижня та верхня сторона виготовлені із пластику (плита ПВХ). то..

187 грн.

Пилкозбірник метал/пластмаса 200мм

Пилкозбірник 200 мм. , пристрій для збору пилки Складається з металевого корпусу з двома пластиковими решітками: пилково-зйомною, пилко-прийомною і ящик для сбору пилки. Відбір пилку проводиться в період масового цвітіння рослин, з яких бджоли зби..

167 грн.

Пилкозбірник метал/пластмаса 300мм

Пилкозбірник 300 мм. , пристрій для збору пилки Складається з металевого корпусу з двома пластиковими решітками: пилково-знімнимною, пилко-прийомною і ящик для сбору пилки. Відбір пилку проводиться в період масового цвітіння рослин, з яких бджоли ..

176 грн.

Поїлка для бджіл d=135мм

Призначена для годування бджіл сиропом або водою. Поїлка виготовлена з пластику і складається з двох частин: круглого корпуса і сітки - кільця для годівлі бджіл. Матеріал: пластик. Габаритні розміри: Діаметр - 135 мм. Висота - 40 мм. Маса..

21 грн.

Поїлка для бджіл d=175мм

Призначена для годування бджіл з сиропом або водою. Поілка виготовлена з пластику і складається з двох частин: круглого корпуса і сітки - кільця для годування бджіл. Матеріал: пластик. Габаритні розміри: Діаметр - 175 мм. Висота - 40 мм. ..

21 грн.