Ми працюємо у воєнний час!

Димарі і комплектуючі до них


Внутрішній стакан димаря дитячого

Внутрішній стакан димаря дитячого Габаритні розміри : L-100 mm D-80 mm Вага- 89 gr ..

36 грн.

Внутрішній стакан н/ж димаря стандартного

Внутрішній стакан н/ж димаря стандартного. Габаритні розміри: D-90 H-140 Вага: 163гр. ..

53 грн.

Внутрішній стакан чорного димаря стандартного

Внутрішній стакан чорного димаря стандартного. Габаритні розміри: D-90 H-140 Вага: 163гр. ..

33 грн.

Димар виставковий-барбекю

Виставковий димар-барбекю – це візуальна рекламна продукція без якої не можливо уявити магазин «для бджільництва». Наявність виставкового димаря допоможе обійти конкурентів і привернути увагу нових покупців, що стане важною складовою для збільшення к..

10 000 грн.

Димар нержавіючий з круглою кришкою стаканом в огороджі міх шкіряний d103мм

Димар нержавіючий з круглою кришкою, стаканом, в огороджі, міх шкіряний,d-103 мм. — призначений для заспокоєння бджіл димом при огляді вуликів. — d-103 мм. ..

534 грн.

Димар стандартний н/ж d92 міх шкіряний (НЕ ТОВАРНИЙ ВИГЛЯД)

Димар стандартний призначений для заспокоєння бджіл густим димом, має циліндричну форму і складається з кількох елементів. В основі – один «стакан» Всередину вставляється проставка перфорована.   Міх має зворотній клапан, який втя..

295 грн.

Димар стандартний н/ж d=92 міх ПВХ

Димар стандартний призначений для утихомирення бджіл густим димом, має циліндричну форму і складається з кількох елементів. В основі – один «стакан», який виготовлений з нержавіючої сталі, Всередину вставляється проставка перфорована. До корпусу кр..

322 грн.

Димар стандартний н/ж в огорожі d=92 міх ПВХ

Димар стандартний в огорожі призначений для утихомирення бджіл густим димом, має циліндричну форму і складається з кількох елементів. В основі – один «стакан», який виготовлений з нержавіючої сталі, Всередину вставляється перфорована проставка. До к..

370 грн.

Димар стандартний полімерне покриття d-92

Димар стандартний призначений для заспокоєння бджіл густим димом, має циліндричну форму і складається з кількох елементів.В основі – один «стакан» Всередину вставляється проставка перфорована. До корпусу кріпиться міх. Міх виготовлений з ПВХ. Міх..

250 грн.

Димарь стандартний з мідним покриттям d-92 мм

Димар стандартний призначений для утихомирення бджіл густим димом, має циліндричну форму і складається з кількох елементів.В основі – один «стакан» Всередину вставляється проставка перфорована.  До корпусу кріпиться міх. Міх виготовлений з П..

250 грн.

Електричний димар

Димар н/ж. електричний Димар пасічний, електричний  виготовлений з нержавіючої сталі — призначений для заспокоєння бджіл димом при огляді вуликів. Габаритні розміри: L – 28 см D – 10,5 см L із ручкою – 22..

625 грн.

Електричний димар (НЕ ТОВАРНИЙ ВИГЛЯД)

Димар н/ж. електричний (НЕ ТОВАРНИЙ ВИГЛЯД) Відсутня кришка до батарейки!!!! Димар пасічний, електричний  виготовлений з нержавіючої сталі — призначений для заспокоєння бджіл димом при огляді вуликів. Габаритні розміри: ..

480 грн.

Прилад розпилювач для лікування бджіл Varrojet

Пристрій-розпилювач для лікування бджіл "Варройт" Переваги пристрою полягають в тому, що він забезпечує високу ефективність обробки та мінімізує контакт пасічника з димом препарату. Вароджет може бути використаний для будь-якого типа вулика. &nbs..

1 166 грн.

Димар великий н/ж d130 міх шкіряний

Димар великий призначений для заспокоєння бджіл густим димом, має циліндричну форму і складається з декількох елементів. В основі - два циліндра, які виготовлені з чорної сталі, внутрішній циліндр - меншого діаметру, має перфороване дно. До корпусу к..

576 грн.

Димар дитячий н/ж d85 міх шкіряний

Димар дитячий призначений для заспокоєння бджіл густим димом, має циліндричну форму і складається з кількох елементів. В основі - два циліндра, які виготовлені з нержавіючої сталі, внутрішній циліндр - меншого діаметру має перфороване дно. До корп..

416 грн.

Димар пасічний є обов'язкове обладнання, яке використовується на кожній пасіці. Основним його призначенням є проведення бджолярем планових робіт у вулику, уникаючи імовірності бути покусаним і атакований бджолами.

У представленому виробником асортименті димарів є дитячі і стандартні, лікувальні. Надув може забезпечуватися ручними міхами або електричними. У Мелісе93 можна вибрати і купити не тільки димарі, але і комплектуючі до них, наприклад, хутра зі шкіри.

Призначення димаря

 Димар направляє всередину вулика струмінь диму, яка заспокоює бджіл. Процес обкурювання дозволяє впливати на комунікативну і сенсорну функцію кожної особи. Варто відзначити, що буквально за пару хвилин бджолосім'я повертається до свого нормального стану, але зазвичай цього часу достатньо, щоб пасічник провів необхідні для нього роботи, при цьому димар допомагає уникнути стресового стану у бджіл.

Інструмент є необхідним для використання, він допомагає пасічнику в наступному:

 • заспокоїти бджіл в процесі проведення робіт у вулику; 

• дозволяє проводити лікування і профілактику вароатозу (зараження бджіл кліщем) за рахунок обкурювання в вулику лікувальним димом, що містить       спеціальні препарати або органічні сполуки.

На сайті melisa93.com.ua пропонується знайти різні модифікації димарів, а також комплектуючі до них. Димарі відносяться до необхідного обладнання, а тому купити димар бджоляра потрібно кожному, хто вирішив займатися збором меду. Широкий вибір інструменту дозволить підібрати підходящу модель, за допомогою якої вдасться забезпечити безпеку при роботі з вуликом, а також заспокоїти бджіл, до яких відбувається вторгнення. Ми працюємо по всій Україні і доставляємо товар будь-яким зручним для Вас способом, зазначеним в розділі «Оплата і доставка»