Ми працюємо у воєнний час!

Фільтри для меда


Мішок для забруса 620х420мм

Мішок для забруса застосовується для фільтрації домішок воску в меді. Габаритні розміри: L-620mm B-420mm ..

310 грн.

Сито конусне для меду нейлон d-350мм h-470мм

Фільтр для меду конусовидної форми з нейлону виготовлений спеціально для отримання максимально чистого меду за короткий час.Габарити фільтру підходять для великої і об'ємної тари, а сам матеріал відрізняється міцністю і довговічністю, до того ж його ..

135 грн.

Фільтр для меду d = 150 мм.

Фільтр для меду d = 150 мм. з оцинкована сталі, призначений для видалення частинок воску та інших домішок, що потрапили в мед в процесі відкачування .Конструкція фільтра виготовлена з оцинкованої сталі, являє собою дві круглі секції, які щільно встав..

145 грн.

Фільтр для меду d = 150 мм. з нержавіючої сталі

Фільтр для меду d = 150 мм. з нержавіючої сталі, призначений для видалення часточок воску та інших домішок, що потрапили  в мед в процесі відкачки. Конструкція фільтра виготовлена з нержавіючої сталі, являє собою дві круглі секції, які щіль..

268 грн.

Фільтр для меду d = 200 мм з оцинкованої сталі

Фільтр для меду d = 200 мм з оцинкованої сталі Габаритні розміри: довжина з розсунутою опорною рамкою 350 Ширина – 215 мм Висота – 172 мм Діаметр – 200 мм ..

182 грн.

Фільтр для меду d = 200 мм. з нержавіючої сталі

Фільтр для меду d = 200 мм. з нержавіючої сталі, призначений для видалення частинок воску та інших домішок, що потрапили в мед в процесі відкачування .Конструкція фільтра виготовлена з нержавіючої сталі, являє собою дві круглі секції, які щільно вста..

330 грн.

Фільтр для меду д = 300 мм.

Фільтр для меду д = 300 мм. призначений для видалення частинок воску та інших домішок, що потрапили в мед в процесі відкачування .Конструкція фільтра виготовлена з оцинкованої сталі, являє собою дві круглі секції, які щільно вставлені одна в одну, дл..

278 грн.

Фільтр для меду д = 300 мм. з нержавіючої сталі

Фільтр для меду д = 300 мм. з нержавіючої сталі, призначений для видалення частинок воску та інших домішок, що потрапили в мед в процесі відкачування .Конструкція фільтра виготовлена з нержавіючої сталі, являє собою дві круглі секції, які щільно..

442 грн.

Фільтр для меду на банку нержавіюча сталь

Фільтр для меду на банку н / ж, призначений для видалення частинок воску та інших домішок, що потрапили в мед в процесі відкачування .Конструкція фільтра виготовлена з нержавіючої сталі, являє собою дві круглі секції, які щільно вставлені одна в одну..

105 грн.