Ми працюємо у воєнний час!

Фільтри для меда


Сигналізатор рівня наливу меду

Сигналізатор рівня наливання меду  Комплект складається з: 1) Електронний модуль у зборі. 2) Крон 9 вольт  Застосування  Пристрій застосовується для контролю наливання меду в ємність, використовується для уникнення виток..

270 грн.

Фільтр для меду d = 150 мм.

Фільтр для меду d = 150 мм. з нержавіючої сталі, призначений для видалення частинок воску та інших домішок, що потрапили в мед в процесі відкачування .Конструкція фільтра виготовлена з нержавіючої сталі, являє собою дві круглі секції, які щільно вста..

126 грн.

Фільтр для меду d = 150 мм. з нержавіючої сталі

Фільтр для меду d = 150 мм. з нержавіючої сталі, призначений для видалення часточок воску та інших домішок, що потрапили  в мед в процесі відкачки. Конструкція фільтра виготовлена з нержавіючої сталі, являє собою дві круглі секції, які щіль..

222 грн.

Фільтр для меду d = 200 мм з оцинкованої сталі

Фільтр для меду d = 200 мм з оцинкованої сталі Габаритні розміри: довжина з розсунутою опорною рамкою 350 Ширина – 215 мм Висота – 172 мм Діаметр – 200 мм ..

150 грн.

Фільтр для меду d = 200 мм. з нержавіючої сталі

Фільтр для меду d = 200 мм. з нержавіючої сталі, призначений для видалення частинок воску та інших домішок, що потрапили в мед в процесі відкачування .Конструкція фільтра виготовлена з нержавіючої сталі, являє собою дві круглі секції, які щільно вста..

273 грн.

Фільтр для меду д = 300 мм.

Фільтр для меду д = 300 мм. призначений для видалення частинок воску та інших домішок, що потрапили в мед в процесі відкачування .Конструкція фільтра виготовлена з нержавіючої сталі, являє собою дві круглі секції, які щільно вставлені одна в одну, дл..

223 грн.

Фільтр для меду д = 300 мм. з нержавіючої сталі

Фільтр для меду д = 300 мм. з нержавіючої сталі, призначений для видалення частинок воску та інших домішок, що потрапили в мед в процесі відкачування .Конструкція фільтра виготовлена з нержавіючої сталі, являє собою дві круглі секції, які щільно..

365 грн.

Фільтр для меду на банку нержавіюча сталь

Фільтр для меду на банку н / ж, призначений для видалення частинок воску та інших домішок, що потрапили в мед в процесі відкачування .Конструкція фільтра виготовлена з нержавіючої сталі, являє собою дві круглі секції, які щільно вставлені одна в одну..

86 грн.