Ми працюємо у воєнний час!

Інвентар для виводу маток


Мисочки 115 шт Carl Jenter Німеччина

Мисочки з системи Джентерського стільника, для виведення маток. Набір 115-х шт. в наборі.   ..

420 грн.

Пристрій для збору перги

Пристрій застосовується для збору перги з  бджолиних сотів.  матеріал: нержавіюча сталь. розмір: 10мм. ..

145 грн.

Цоколь мисочки "Karl Jenter" (Німеччина)

Цоколь мисочки "Karl Jenter" (Німеччина) ..

9 грн.

Апарат для позначення маток "Флобер"

Трубка "Флобер" для мічення маток згодиться для роботи з матками як початківцям так і досвідченим бджолярям. Вдосконалена конструкція трубки - з отвором по середині колби і центрацией поршенька. Поршенек плавно рухається тільки перпендикулярно ..

145 грн.

Бамбукова клітинка для маток

Бамбукова клітинка для маток  Габарити :53*36*15 мм Матеріал: бамбук/пластик ..

16 грн.

Дно мисочки Karl Jenter Німеччина

Дно мисочки "Karl Jenter" (Німеччина). Дно встановлюються  в сот Джентера і повторює дно комірки в сотах бджіл. ..

420 грн.

Клітинка Бігуді Karl Jenter

Клітини використовують для тимчасового утримання в них бджоломат або маточник. Маточники рекомендується ставити в ці клітини перед самим виходом матки. Також важливо пам'ятати, що маточники дуже чутливі до зовнішніх впливів, особливо деякі дні розвит..

24 грн.

Клітинка Гайдара

Клітина Гайдара Габаритні розміри: L - 74мм в - 35мм H-12мм Матеріал – пластик ..

15 грн.

Клітинка матки у вигляді пружинки

Клітинка матки у вигляді пружинки Матеріал: оцинкована сталь Довжина: 75 mm Вага: 20gr. ..

20 грн.

Клітинка Тітова метал дерево

Кліточка "Тітова" метал/дерево застосовується для транспортування матки при відділенні її від бджіл. Кліточка складається з металевої сітки, прикріпленої до металевого каркасу, верхньої пластинки з отвором для проходу бджіл і підсадки матки, який зак..

20 грн.

Клітинка Титова нержавіюча сталь

Кліточка "Тітова" нержавіюча сталь, застосовується для транспортування матки при відділенні її від бджіл. Кліточка складається з нержавіючої сітки, прикріпленої до металевого каркасу, верхньої пластинки з отвором для проходу бджіл і підсадки матки, я..

35 грн.

Ковпачок для мітки матки

При нанесенні мітки важливо не травмувати бджолину матку. Її можна акуратно тримати пальцями, але для полегшення роботи і забезпечення безпеки матки краще скористатися ковпачком для мітки бджолиної матки. Ковпачок для мітки бджолиної матки використов..

75 грн.

Ковпачок для матки квадратний 120 мм

Ковпачок для матки квадратний 120 мм використовують для ізоляції матки під час виводу, або підсадки племінної матки в нову сім’ю, також при об'єднанні двох бджолиних сімей. Ковпачок для матки складається з металевої сітки і обода виготовленого з біло..

25 грн.

Ковпачок для матки квадратний 90 мм

Ковпачок для матки квадратний 90 мм використовують для ізоляції матки під час виводу, або підсадки племінної матки в нову родину, також при об'єднанні двох бджолиних сімей. Ковпачок для матки складається з металевої сітки і обода виготовленого з біло..

23 грн.

Ковпачок для матки круглий 120 мм

Ковпачок для матки круглий 120 мм використовують для ізоляції матки під час виводу, або підсадки племінної матки в нову сім’ю, також при об'єднанні двох бджолиних сімей. Ковпачок для матки складається з металевої сітки і обода виготовленого з білої ж..

23 грн.

В цьому розділі інтернет магазину Мелиса93 представлені різноманітні інструменти для матководства:

  • Кліточки, виконані з пластмаси (Гайдара ) або дерева з металом( Титова). Вони використовуються при транспортуванні і підсадки матки в новий вулик;
  • Ковпачки для перенесення личинок,виготовлені з міцного полістиролу. У їх конструкції передбачається кілочок,який використовується для кріплення на прищеплювальній планці;
  • Ковпачки для матки,що використовуються для ізоляції матки в новій сім’ї. Пропонуються вироби круглої і квадратної форми;
  • Ковпачки та маркери для мітки матки;
  • Маткоуловлювач з нержавіючої сталі,призначені для лову й тимчасової ізоляції матки.
  • Комплексні системи «Nicot» і «Genter» для виведення бджолиних маток високої якості.

Бджоломатка є основою всієї родини бджіл,з її допомогою відбувається розвиток бджолиної сім’ї і постійне оновлення робочих бджіл. У вулику може бути тільки одна матка, для виведення нового сімейства, необхідно пересаджувати частину розплоду в інший вулик. Туди ж і підсаджується молода матка, яку можна купити або вивести самостійно.

Процес виведення бджолиних маток  є важливим фактором в життєвому циклі всієї бджолосім’ї. Проводити висновок потрібно з урахуванням певних умов,а тому відбуває в гармонійному стані не стане вирощувати маток,а тому при вирощуванні нових маток використовується спеціальний інвентар для виведення маток.

 На сайті запропонований різний інвентар бджоляра від виробника необхідний  для виведення маток, також  ви можете замовити доставку обраного товару в міста,селища, області України.