Ми працюємо у воєнний час!

Апінормін (40)

  • Апінормін (40)
Модель:
Наявність:
На складі
Ціна:
250 грн.
Кількість

Апінормін.

          Склад: Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium bifidum, Enterococcus faecium,  захисне середовище, казеїново-дріжжове поживне середовище, цукор мелений.

          Фармацевтична форма. Порошок для перорального застосування від сіро-жовтого до сіро-коричневого кольору.

          Імунобіологічні властивості. Препарат проявляє антагоністичну активність до широкого спектру патогенних бактерій і грибів. Формуючи нормальну мікрофлору, тим самим нормалізує імунітет, обмін речовин, стабілізує захисні сили організму, збільшує продуктивність бджіл за показником медозбору, стимулює відкладання маткою яєць,  їх збереженість.

Молочнокислі бактерії  підібрані за наступними критеріями: резистентність до найбільш вживаних у ветеринарній практиці антибіотиків, максимальна спроможність до виділення молочної кислоти та вітамінів групи В.

          Вид тварин. Бджоли.

          Показання до застосування. Профілактика і лікування бактеріальних, грибкових та інвазійних захворювань: американського гнильцю, європейського гнильцю, парагнильцю, сальмонельозу, стрептококову, стафілококозу, а також у комплексних терапевтичних схемах -  аскоферозу, аспергільозу, нозематозу, варроатозу та ін. Направлене формування та стабілізація здорової (нормальної) мікрофлори у бджолосім’ях.

Для стимуляції життєдіяльності, імунної системи, продуктивності бджіл за показниками відкладання маткою яєць та медозбору , підвищення їх резистентності до несприятливих факторів навколишнього середовища, отримання органічної продукції бджільництва.  

         Протипоказання. Відсутні.

         Застереження при застосування. Розчинений в воді препарат перед використанням настояти 16 - 24 год., застосувати протягом 48 годин.

         Взаємодія з іншими засобами. Несумісні з окремими антибіотиками, до яких чутливі штами-продуценти.

         Особливі вказівки під час активного медозбору. Не обмежується.

         Спосіб застосування та дози. Перед використанням, для активування мікроорганізмів, необхідну кількість препарату розчиняють у питній воді (без хлору!) у пропорції від 1 до 3 - 7 і настоюють 16 - 24 год. при кімнатній температурі. Активований таким чином препарат задають у кількості 4 г на бджолосім’ю за одним  із наведених способів:

у весняний період 2 рази з повтором через 5-7 днів, шляхом додавання у воду, сироп, канді або білкову підкормку: у літній період, крім зазначених способів, можливе застосування обприскуванням рамок з бджолами з обох сторін та стінок вуликів.З цією метою настояний розчин препарату розводять до 400 мл не хлорованою питною водою. Восени - шляхом додавання у воду, або сироп з повтором через 5-7 днів. З метою лікування бактеріальних хвороб бджолосімей препарат «Апінормін» застосовують з одночасною ізоляцією на два тижні або заміною матки шляхом обприскування рамок з бджолами з обох сторін та стінок вуликів або іншим із наведених способів 3 рази через 5-7 днів.

         Побічні ефекти. Не встановлені.

         Термін придатності. 36 місяців при зберіганні за  температури від -20°С до +12°С; 6 місяців -  за  температури від +12°С до +25°С.

         Назва та місцезнаходження власника реєстраційного посвідчення. ТОВ  "Дочірня компанія товариства "САКС", вул. Пилипа Орлика , 16/12, м. Київ, 01024

Телефон: +38 098 578 36 93;  +38 099 314 30 29;  е-mail:  litacorp@ukr.net  

сайт: saks.org.ua

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре