Ми працюємо у воєнний час!

Швейні вироби


Маска "Класична"

Маска "Класична" виготовлена ​​з тканини (сатин) з захисною сіткою навколо голови   ..

116 грн.

Маска лицьова покращена з коміром

Маска для обличчя покращена, з коміром Маска - на обличчя, з захисною сіткою, має захисний комір. ..

175 грн.

Рукавиці прогумовані роз.L

Рукавиці прогумовані.  Рукавиці пасічника з нарукавниками, призначені для роботи на пасіці, рукавиця прогумована,нарукавник з ПВХ. Розмір L. ..

191 грн.

Рукавиці шкіряні з нарукавниками з сіткою

Матеріал:овчинна кожа рукав з білої тканини: рукав із білої тканини: поліестер/котон вставка-сітка Розмір: XXL   ..

260 грн.

Куртка Европейка

Куртка "Європейка" Куртка призначена для захисту бджоляра від укусів бджіл. Заміри:                          Довжина                &nbs..

611 грн.

Костюм дитячий Мелиса

Костюм дитячий "Меліса" Костюм призначений для захисту маленького бджоляра від укусів бджіл.Виготовлений із натуральної тканини.   Розмірна сітка : РОЗМІР 28/30 КУРТКА Довжина 54см. Ширина 43см. Рукав 48см. ШТАНИ Довж..

744 грн.

Куртка Мелиса

Куртка бджоляра – робочий одяг бджоляра, що захищає від укусів бджіл. Куртка бджоляра пошита з натуральної тканини, вільного крою, спереду передбачені дві кишені, рукава куртки стягуються резинкою. До куртки пришита захисна маска з тюлевої сітки з..

607 грн.

Куртка Мелиса з вентиляцією

Куртка бджоляра - робочий одяг бджоляра, що захищає від укусів бджіл. Куртка бджоляра пошита з натуральної тканини, вільного крою, в ній не жарко під час роботи. Спереду, на спині та рукавах є вентиляційні отвори з сітки. Спереду застібається на з..

718 грн.

Куртка пасічника з маскою без змійки

Куртка бджоляра – робочий одяг бджоляра, що захищає від укусів бджіл. Куртка бджоляра пошита з натуральної тканини, вільного крою, спереду передбачена кишеня, рукава куртки стягуються резинкою. До куртки пришита захисна маска з тюлевої сітки з вши..

478 грн.

Куртка пасічника з маскою на 1й змійці

Куртка бджоляра - робочий одяг бджоляра, що захищає від укусів бджіл. Куртка бджоляра пошита з натуральної тканини, вільного крою, в ній не жарко під час роботи. Спереду передбачена кишеня, рукава куртки стягуються резинкою. Захисна маска з тюлево..

521 грн.

Куртка пасічника з маскою на 2х змійках

Куртка бджоляра - робочий одяг бджоляра, що захищає від укусів бджіл. Куртка бджоляра пошита з натуральної тканини, вільного крою, в ній не жарко під час роботи. Спереду передбачена кишеня, рукава куртки стягуються резинкою. Захисна маска з тюлево..

545 грн.

Брюки Універсальні

Штани "Універсальні"-одяг бджоляра захищає від укусів бджіл. Виготовлені з натуральної тканини, вільного крою, внизу на резинці. 100% бавовна ..

357 грн.

Фартух

Фартух бджоляра Тканина-бязь. ..

136 грн.

Рукавиці з овечої шкіри (колір жовтий)

Матеріал: біла овчинна шкіра рукав із білої тканини: поліестер/котон Розмір: M, L, XL, XXL,XXXL ..

240 грн.