Медогонки


Медогонка автоматична, синхронно-поворотна 6-ти рамкова, нержавіюча ( AISI 304).

    Медогонка нержавеющая (марка стали AISI 304) автоматическая под рамку  Дадан 6шт. или пулурамок 12шт.Ротор выполнен из прутка нержавеющей стали марки AISI 304 диаметром 16мм, лучи ротора и звёздочки и оси к..

22 400 грн.

Медогонка 2-х рамкова неповоротна, (Zn) на підставці.

Медогонка 2-х рамкова, неповоротна, оцинкована, на підставці. Медогонка призначена для відкачування 2-х рамок Дадан. Ємність виготовлена з листа оцинкованої сталі s=0,5 мм. Дно конусне, що в сукупності з декількома ..

3 250 грн.

Медогонка 2-х рамкова, неповоротна, оцинкована, на підставці з електроприводом 12V.

Медогонка 2-х рамкова, неповоротна, оцинкована, на підставці з електроприводом 12V. Медогонка призначена для відкачування 2-х рамок Дадан. Ємність виготовлена з листа оцинкованої сталі s=0,5 мм.  Дно конусне, що в сукупності з декільком..

6 500 грн.

Медогонка 3-х рамкова неповоротна, (Zn) на підставці.

Медогонка 3-х рамкова, неповоротна, оцинкована, на підставці. Медогонка призначена для відкачування 3-х рамок Дадан. Ємність виготовлена з листа оцинкованої сталі s=0,5 мм. Дно конусне, що в сукупності з декількома поперечними ребрами забезп..

3 640 грн.

Медогонка 3-х рамкова, неповоротна, оцинкована, на підставці з електроприводом 12V.

Медогонка 3-х рамкова, неповоротна, оцинкована, на підставці з електроприводом 12V. Медогонка призначена для відкачування 3-х рамок Дадан. Ємність виготовлена з листа оцинкованої сталі s=0,5 мм.  Дно конусне, що в сукупності з декільком..

6 800 грн.

Медогонка 4-х рамкова неповоротна, нержавіюча (AISI 304).

Медогонка 4-х рамкова, неповоротна з нержавіючої сталі марки (AISI 304) , без підставки. Медогонка призначена для відкачування 4-х рамок Дадан. Ємність виготовлена з листа нержавіючої  сталі марки AISI 304, s=0,5 мм. Дно конусне, що в с..

5 500 грн.

Медогонка 4-х рамкова неповоротна, (Zn) на підставці.

Медогонка 4-х рамкова, неповоротна, оцинкована, на підставці. Медогонка призначена для відкачування 4-х рамок Дадан. Ємність виготовлена з листа оцинкованої сталі s=0,5 мм. Дно конусне, що в сукупності з декількома поперечними ребрами забезп..

3 920 грн.

Медогонка 4-х рамкова неповоротна, (Zn).

Медогонка 4-х рамкова, неповоротна, оцинкована, без підставки. Медогонка призначена для відкачування 4-х рамок Дадан. Ємність виготовлена з листа оцинкованої сталі s=0,5 мм. Дно  конусне , що в сукупності з декількома поперечними ребрам..

3 180 грн.

Медогонка 4-х рамкова нержавіюча (AISI304) автоматична,рамка Дадан.

  Медогонка нержавеющая (марка стали AISI 304) автоматическая под рамку Дадан 4 штуки или полурамки 8 шт.  Ротор выполнен из  прутка нержавеющей стали марки AISI 304. Поворотные кассеты имеют патентованную конструкцию..

19 480 грн.

Медогонка 4-х рамкова, неповоротна, оцинкована, на підставці з електроприводом 12V.

Медогонка 4-х рамкова, неповоротна, оцинкована, на підставці з електроприводом 12V. Медогонка призначена для відкачування 4-х рамок Дадан. Ємність виготовлена з листа оцинкованої сталі s=0,5 мм.  Дно конусне, що в сукупності з декільком..

7 230 грн.

Медогонка 6-ти рамкова поворотна, нержавіюча (AISI 304).

..

12 900 грн.

Медогонка синхронно поворотная 8-х рамочная нержавеющая рамка Рута.

Медогонка синхронно поворотная 8-ми рамочная нержавеющая рамка Рута.  Ротор из  прутка нержавеющей стали марки AISI 304 . Поворотные кассеты имеют патентованную конструкцию, которая обеспечивает сохранность сот от непоправимых поврежде..

23 600 грн.

Медогонка 6-х рамкова нержавіюча (марка сталі 304) автоматична рамка Рута

  Медогонка 6-х рамкова нержавіюча (марка сталі 304) автоматична рамка Рута Медогонка синхронно-поворотна 6-х рамкова нержавіюча рамка Рута. Медогонки нержавіючі (марка сталі AISI 304) автоматичні Рута: вал ротора виконаний з круглого ..

20 200 грн.

Медогонка синхронно поворотна 4-х рамочная нержавіюча рамка Рута.

    Медогонка синхронно поворотна 4-х рамочная нержавіюча рамка Рута. Медогонка синхронно поворотная 4-х рамочная нержавеющая рамка Рута. Медогонки нержавеющие (марка стали AISI 304) автоматические Рута.Ротор выполнен из п..

18 950 грн.

Кожному бджоляру відомо, якою трудомісткою і відповідальною роботою є відкачка меду. Підприємство Меліса 93 вже більше 20 років конструює і робить висококласне обладнання для забезпечення цього процесу - медогонки. Купити медогонку можна на нашому сайті, якщо Ви упевнені у своєму виборі, адже ми пропонуємо більше 100 різновидів конструкцій, що відрізняються по кількості місткості рамок, їх видів, приводу обертання і іншими параметрами. Менеджер, що приймає замовлення, завжди відповість на Ваші питання і забезпечить його своєчасну доставку.

Медогонка конструкція

Принцип роботи обладнання - центрифуга, усередині якої встановлені спеціальні касети, в які встановлюються рамки з медом. В процесі роботи вони обертаються навколо осі, під дією відцентрової сили мед витісняється на стінки бака, стікає на дно і витікає через кран.

Особливості обладнання

 Будь-яка наша медогонка виконана з високоякісної харчової нержавіючої сталі марки AISI 304, що дозволяє нам експортувати їх в зарубіжні країни, в т.ч в країни Євросоюзу. Медогонки можуть одночасно обробляти від 2 до 54- рамок, як вручну, так і за допомогою електроприводу. Різновиди рамок Дадан,Рута,Полурамка.

Ручні медогонки.

Медогонка цього типу буває з поворотними і не поворотними касетами і працює за рахунок ручного обертання рукоятки.

Переваги конструкції.

  • невисока вартість;
  • малогабаритність;
  • простота використання;
  • незалежність від джерела живлення.

Електричні медогонки.

Наше підприємство виробляє конструкції, що працюють від електричного приводу 12вольт або 220вольт.

Переваги

  •  зручність;
  •  висока швидкість відкачування.

З недоліків обладнання тільки його ціна. А тому для невеликих пасік буде досить ручної медогонки, а для великих пасік правильним вибором стануть електричні. У каталозі інтернет-магазину Мелиса93 представлені медогонки, виконані з нержавіючої сталі, завдяки якій, конструкції виходять довговічними і відповідають санітарно-гігієнічним нормам.Якщо у Вас виникнуть питання з вибором, Ви завжди можете звернутися до нас за телефонами, а також через форму зворотного зв'язку, зазначеної в розділі «Контакти». Наші менеджери зв'яжуться з Вами і допоможуть вибрати відповідну модель. Ми працюємо по всій Україні і доставляємо товар будь-яким зручним для Вас способом, зазначеним в розділі «Оплата і доставка».