Ми працюємо у воєнний час!

Медогонки


Медогонка 6-х рамкова поворотна нержавіюча AISI 304 на підставці

Медогонка 6-х рамкова, поворотна з нержавіючої сталі марки AISI 304 , без підставки. Медогонка призначена для відкачування 6-х рамок Дадан.Ємність виготовлена з листа нержавіючої  сталі марки AISI 304, s=0,5 мм. Дно конусне, що в сукупності з..

16 204 грн.

Медогонка автоматична синхронно-поворотна 6-ти рамкова нержавіюча AISI 304

    Медогонка нержавіюча (марка сталі AISI 304) автоматична під рамку Дадан 6шт. або пулурамок 12шт. Ротор виконаний з прутка нержавіючої сталі марки AISI 304, промені ротора і зірочки та осі касет -. Касети виготовлені з кру..

35 028 грн.

Медогонка 2-х рамкова неповоротна Zn на підставці

Медогонка 2-х рамкова, неповоротна, оцинкована, на підставці. Медогонка призначена для відкачування 2-х рамок Дадан. Ємність виготовлена з листа оцинкованої сталі s=0,5 мм. Дно конусне, що в сукупності з декількома ..

4 422 грн.

Медогонка 2-х рамкова неповоротна Zn на підставці з ел.приводом 12 В

Медогонка 2-х рамкова, неповоротна, оцинкована, на підставці з електроприводом 12V. Медогонка призначена для відкачування 2-х рамок Дадан. Ємність виготовлена з листа оцинкованої сталі s=0,5 мм.  Дно конусне, що в сукупності з декільком..

11 460 грн.

Медогонка 3-х рамкова неповоротна Zn на підставці

Медогонка 3-х рамкова, неповоротна, оцинкована, на підставці. Медогонка призначена для відкачування 3-х рамок Дадан. Ємність виготовлена з листа оцинкованої сталі s=0,5 мм. Дно конусне, що в сукупності з декількома поперечними ребрами забезп..

4 784 грн.

Медогонка 3-х рамкова неповоротна Zn на підставці з ел. приводом 12 B

Медогонка 3-х рамкова, неповоротна, оцинкована, на підставці з електроприводом 12V. Медогонка призначена для відкачування 3-х рамок Дадан. Ємність виготовлена з листа оцинкованої сталі s=0,5 мм.  Дно конусне, що в сукупності з декільком..

11 823 грн.

Медогонка 4-х рамкова неповоротна нержавіюча AISI 304

Медогонка 4-х рамкова, неповоротна з нержавіючої сталі марки (AISI 304) , без підставки. Медогонка призначена для відкачування 4-х рамок Дадан. Ємність виготовлена з листа нержавіючої  сталі марки AISI 304, s=0,5 мм. Дно конусне, що в с..

7 949 грн.

Медогонка 4-х рамкова неповоротна нержавіюча AISI 430

Медогонка 4-х рамкова  неповоротна нержавіюча AISI 430 Ємність виготовлена ​​із листа нержавіючої сталі (марки AISI 430), s=0,5 мм. Дно конусне, яке разом з поперечними ребрами забезпечує високу жорсткість. Має кран для зливу, алюмінієв..

5 105 грн.

Медогонка 4-х рамкова неповоротна Zn

Медогонка 4-х рамкова, неповоротна, оцинкована, без підставки. Медогонка призначена для відкачування 4-х рамок Дадан. Ємність виготовлена з листа оцинкованої сталі s=0,5 мм. Дно  конусне , що в сукупності з декількома поперечними ребрам..

4 553 грн.

Медогонка 4-х рамкова неповоротна Zn на підставці

Медогонка 4-х рамкова, неповоротна, оцинкована, на підставці. Медогонка призначена для відкачування 4-х рамок Дадан. Ємність виготовлена з листа оцинкованої сталі s=0,5 мм. Дно конусне, що в сукупності з декількома поперечними ребрами забезп..

5 178 грн.

Медогонка 4-х рамкова неповоротна оцинкована на підставці з ел.приводом 12 В

Медогонка 4-х рамкова, неповоротна, оцинкована, на підставці з електроприводом 12V. Медогонка призначена для відкачування 4-х рамок Дадан. Ємність виготовлена з листа оцинкованої сталі s=0,5 мм.  Дно конусне, що в сукупності з декільком..

12 217 грн.

Медогонка 4-х рамкова нержавіюча AISI304 автоматична рамка Дадан

Медогонка нержавіюча (марка сталі AISI 304) автоматична під рамку Дадан 4 штуки або напіврамки 8 шт. Ротор виконаний з прутка нержавіючої сталі марки AISI 304. Поворотні касети мають патентовану конструкцію, яка забезпечує збереження ст..

30 469 грн.

Медогонка 6 рамкова Zn з касетами що обертаються на підставці

Медогонка оцинкована сталь, поворотна Дадан, 6-х рамкова: ротор виконаний з круглого прутка Ст 3 діаметром 8мм Нижня опора, верхня і нижня осі ротора виконані з круглого прутка Ст 3. Ємність має конусне днище, виготовлена з листа оцинкованої сталі то..

8 685 грн.

Медогонка 6-ти рамкова поворотна нержавіюча AISI 304

Медогонка 6-х рамкова, поворотна з нержавіючої сталі марки (AISI 304) , без підставки  Медогонка призначена для відкачування 6-х рамок Дадан.Ємність виготовлена з листа нержавіючої  сталі марки AISI 304, s=0,5 мм. Дно конусне, що в сукуп..

15 579 грн.

Медогонка 6-ти рамкова поворотна нержавіюча AISI 304 на підставці з електроприводом 12 В

Медогонка 6-х рамкова, поворотна з нержавіючої сталі марки (AISI 304) ,на підставці з електроприводом 12V. Медогонка призначена для відкачування 6-х рамок Дадан.Ємність виготовлена з листа нержавіючої  сталі марки AISI 304, s=0,5 мм. Дно ко..

23 243 грн.

Кожному бджоляру відомо, якою трудомісткою і відповідальною роботою є відкачка меду. Підприємство Меліса 93 вже більше 20 років конструює і робить висококласне обладнання для забезпечення цього процесу - медогонки. Купити медогонку можна на нашому сайті, якщо Ви упевнені у своєму виборі, адже ми пропонуємо більше 100 різновидів конструкцій, що відрізняються по кількості місткості рамок, їх видів, приводу обертання і іншими параметрами. Менеджер, що приймає замовлення, завжди відповість на Ваші питання і забезпечить його своєчасну доставку.

Медогонка конструкція

Принцип роботи обладнання - центрифуга, усередині якої встановлені спеціальні касети, в які встановлюються рамки з медом. В процесі роботи вони обертаються навколо осі, під дією відцентрової сили мед витісняється на стінки бака, стікає на дно і витікає через кран.

Особливості обладнання

 Будь-яка наша медогонка виконана з високоякісної харчової нержавіючої сталі марки AISI 304, що дозволяє нам експортувати їх в зарубіжні країни, в т.ч в країни Євросоюзу. Медогонки можуть одночасно обробляти від 2 до 54- рамок, як вручну, так і за допомогою електроприводу. Різновиди рамок Дадан,Рута,Полурамка.

Ручні медогонки.

Медогонка цього типу буває з поворотними і не поворотними касетами і працює за рахунок ручного обертання рукоятки.

Переваги конструкції.

  • невисока вартість;
  • малогабаритність;
  • простота використання;
  • незалежність від джерела живлення.

Електричні медогонки.

Наше підприємство виробляє конструкції, що працюють від електричного приводу 12вольт або 220вольт.

Переваги

  •  зручність;
  •  висока швидкість відкачування.

З недоліків обладнання тільки його ціна. А тому для невеликих пасік буде досить ручної медогонки, а для великих пасік правильним вибором стануть електричні. У каталозі інтернет-магазину Мелиса93 представлені медогонки, виконані з нержавіючої сталі, завдяки якій, конструкції виходять довговічними і відповідають санітарно-гігієнічним нормам.Якщо у Вас виникнуть питання з вибором, Ви завжди можете звернутися до нас за телефонами, а також через форму зворотного зв'язку, зазначеної в розділі «Контакти». Наші менеджери зв'яжуться з Вами і допоможуть вибрати відповідну модель. Ми працюємо по всій Україні і доставляємо товар будь-яким зручним для Вас способом, зазначеним в розділі «Оплата і доставка».