Ми працюємо у воєнний час!

Вироби з пластмаси, метала


Видаляч бджіл міжкорпусний

Видаляч бджіл міжкорпусний Габаритні розміри: L-259мм B-259мм H-8мм Вага:86 г ..

53 грн.

Годівниця пластмасова 2,8 літра 372Х235х55

Годівниця призначена для підживлення бджіл цукровим сиропом. Годівниця виготовлена ​​з пластмаси і складається з корпусу, кришки та двох склянок. Годування бджіл відбувається в осінньо-весняний період, годівниця встановлюється в стельовий простір в..

174 грн.

Ковпачок для мітки матки

При нанесенні мітки важливо не травмувати бджолину матку. Її можна акуратно тримати пальцями, але для полегшення роботи і забезпечення безпеки матки краще скористатися ковпачком для мітки бджолиної матки. Ковпачок для мітки бджолиної матки використов..

75 грн.

Набір цифр ,числовий ( пластик)

Набір цифр ,числовий ( пластик) Числовий набір для нумерації вуликів. ..

31 грн.

Поїлка для бджіл d=135мм

Призначена для годування бджіл сиропом або водою. Поїлка виготовлена з пластику і складається з двох частин: круглого корпуса і сітки - кільця для годівлі бджіл. Матеріал: пластик. Габаритні розміри: Діаметр - 135 мм. Висота - 40 мм. Маса..

23 грн.

Поїлка для бджіл d=175мм

Призначена для годування бджіл з сиропом або водою. Поілка виготовлена з пластику і складається з двох частин: круглого корпуса і сітки - кільця для годування бджіл. Матеріал: пластик. Габаритні розміри: Діаметр - 175 мм. Висота - 40 мм. ..

23 грн.

Прополісозбірник

Це пласмасова решітка, яку кладуть в вулик на вершині гнізда, так що між нею і рамками гнызда - був прохід. Для відділення прополісу,  решітку достають з вулика і поміщають на деякий час у холодильник, потім прополіс швидко счіщають або виминают..

41 грн.

Решітка пилкозбірна

Решітка пилкозбірна    Матеріал: пласмаса L-310 B-80 H-8 Вага:80гр. ..

44 грн.

Решітка пилкозбірна 190*388 мм

Решітка пилкозбірна виготовлена з первинного матеріалу, із захистом від ультрафіолетових променів, не вигоряє і не руйнується на сонці. Розмір: 190*388 мм ..

90 грн.

Решітка пилкоприйомна

Решітка пилкоприйомна призначена для того, щоб збирати обніжжя з бджіл, які повертаються у вулик. Ґрати встановлюються в гнізда поверх ящика, призначеного для збору обніжжя. Бджоли, навантажені обніжжям і нектаром, сідають на прилітну дошку і змушені..

44 грн.

Розділова решітка 10 рамкова прозора 496х420х0,3мм

Розділова решітка 10 рамочна прозора, призначена для обмеження місця відкладки яєць маткою і розділення бджолиного гнізда на розплод і кормові частини, що спрощує вибір тільки медових сот. Виготовлена з прозорого пластику.  Габаритні розмі..

47 грн.

Розділова решітка 12 рамкова прозора 496х420х0,3мм

Розділова решітка 10 рамочна прозора, призначена для обмеження місця відкладки яєць маткою і розділення бджолиногогнізда на розплод і кормові частини, що спрощує вибір тільки медових сот. Виготовлена з прозорого пластику.  Габаритні розміри: ..

48 грн.

Розділова решітка Ганеманівська 472х237

Розділова решітка Ганеманівська, призначена для ізоляції матки в нижньому корпусі гнізда, а також її пристосовують до льоткових веранд, тим самим перешкоджаючи виходу Господарки вулика з роєм. Габаритні розміри: Довжина з вушками -472 мм. До..

45 грн.

Розділова решітка пластмасова Лежак з плічками 460Х325

Принцип роботи решітки простий - він встановлюється між рамками. Стільникові висоти - 4,5 мм. Дозволено просвіт до 4,7 мм. Відстань достатня для безперешкодного проходження робітників бджіл. Матка або трутень не можуть протиснутись через перешкоду і ..

47 грн.

Цифри для вуликів, пластмаса 50х8х3 мм.

Цифри для вуликів Матеріал: пластмаса Габаритні розміри: L-50мм В-5мм Н-3мм Вага: 3 гр. ..

3 грн.