Ми працюємо у воєнний час!

Медогонка 2-х рамкова неповоротна нержавіюча AISI 304 на підставці з електроприводом 220/12 В

Модель:
M93231PB
Наявність:
На складі
Ціна:
15 349 грн.
Кількість

Медогонка 2-х рамкова, неповоротна з нержавіючої сталі марки AISI 304 ,на підставці.

Медогонка призначена для відкачування 2-х рамок Дадан.Ємність виготовлена з листа нержавіючої  сталі марки AISI 304, s=0,5 мм.Дно конусне, що в сукупності з декількома поперечними ребрами забезпечує досить високу жорсткість.                         

Має кран для зливу меду d=40мм.Ротор виготовлений  з круга нержавіючої сталі d=8мм.Нижня опора, а також верхня і нижня осі ротора виконані  з круга нержавючої сталі.Касети неповоротні 2 шт., мають запатентовану конструкцію, яка забезпечує збереження стільників від ушкоджень при відкачки меду на високих швидкостях. Виготовлені з круга нержавіючої сталі, повздовжні прутки d=3мм, поперечні прутки d=4мм.Траверса  виготовлена з листа сталі марки  Ст3 s=2,5мм, покрита полімерно-порошковою фарбою.Ця модель медогонки докомплектована  електроприводом 12V, який складається з  двигуна потужністю 90W і пульта керування до медогонки .

Має підставку яка виконана з листа сталі марки Ст3 s=1,2 мм, покрита полімерно-порошковою фарбою. Підставка кріпиться  затискною ручкою через різьбову заклепку встановлену в ємність медогонки. 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре