Ми працюємо у воєнний час!

Медогонка 2-х рамкова неповоротна нержавіюча AISI 430 на підставці з ел. приводом 12 В

Модель:
M93238PA
Наявність:
На складі
Ціна:
11 838 грн.
Кількість

Медогонка 2-х рамкова, неповоротна, оцинкована, на підставці з електроприводом 12V.

Медогонка призначена для відкачування 2-х рамок Дадан.Ємність виготовлена з листа оцинкованої сталі s=0,5 мм.Дно конусне, що в сукупності з декількома поперечними ребрами забезпечує досить високу жорсткість.Має кран для зливу меду алюмінієвий d=40мм.

Ротор виготовлений  з круга марки Ст3 d=8мм, покритий полімерно-порошковою фарбою. Нижня опора, а також верхня і нижня осі ротора виконані  з круга марки Ст3, покриті полімерно-порошковою фарбою.Касети неповоротні 2 шт., мають запатентовану конструкцію, яка забезпечує збереження стільників від ушкоджень при відкачки меду на високих швидкостях. Виготовлені з круга марки Ст3, повздовжні прутки d=3мм, поперечні прутки d=4мм, касеті покриті полімерно-порошковою фарбою.Траверса  виготовлена з листа марки Ст3 s=2,5мм, покрита полімерно-порошковою фарбою.

Ця модель медогонки докомплектована  електроприводом 12V, який складається з  двигуна потужністю 90W і пульта керування до медогонки.Має підставку яка виконана з листа марки Ст3 s=1,2 мм, покрита полімерно-порошковою фарбою. Підставка кріпиться  затискною ручкою через різьбову заклепку встановлену в ємність медогонки. 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре