Ми працюємо у воєнний час!

Медогонка 4-х рамкова поворотна нержавіюча AISI 304 з електроприводом 220/12 В

Модель:
M93229B
Наявність:
На складі
Ціна:
19 393 грн.
Кількість

Медогонка 4 рамочная поворотная нержавеющая сталь AISI 304 220 В.\

Медогонка призначена для відкачування рамок хордіальним способом, вміщує 4 рамки «Дадан» або 8 магазинних надставок (напіврамок). Медогонка складається з бака (корпусу), ротора - який встановлено в баку, на роторі зафіксовані 4 касети з ручним поворотним механізмом, обертання здійснюється за рахунок електричного приводу 12/220вольт.

Касети та ротор у корпусі встановлені на спеціальну металеву опору внизу якої знаходиться сталева кулька, верх ротора зафіксований на верхній планці (траверсі) і тримається за рахунок кулькового підшипника, ця конструкція дає плавність та легкість руху ротора.
Касети мають унікальну конструкцію, завдяки якій навіть світлі (молоді) рамки можна качати без побоювання за цілісність.

Електричний привід складається з блоку управління та електродвигуна (12вольт 100Вт) з ремінною редукцією, ремінь і всі рушійні частини закриті пластиковим корпусом, за рахунок такої конструкції привід легко та безшумно працює, також за рахунок ременя гаситься вібрація, що забезпечує довговічність роботи. Електропривод за допомогою «клем-крокодилів» підключається до блоку живлення, який підключається до мережі 220-230 вольт і на виході має 12 вольт, також паралельно допускається підключення до блоку живлення електроножа 12В/40Вт.

При кочівлі в місцях, де немає мережі 220 вольт, за допомогою «клем-крокодилів» можна підключитися до автомобільного акумулятора (12 вольт). Пульт управління має регулювання обертів, час роботи, реверс (напрямок обертання). Також для аварійних ситуацій в комплект входить ручний ремінний привід.
При купівлі медогонки на заводський брак надається безкоштовне гарантійне обслуговування терміном:
1.Бак - 3 роки.
2. Електродвигун – 3 роки.
3. Пульт та блок управління – 3 роки.
*Увага! Тільки при покупці у виробника ви маєте унікальну можливість отримати гарантовану технічну підтримку, гарантійне та після гарантійне обслуговування.

Стінка бака

Сталь нержавіюча AISI 304

0,5 мм.

Дно бака

Сталь нержавіюча 

0,5 мм.

Внутрішній ротор

Сталь нержавіюча

ᴓ 8 мм.

Касета

Сталь нержавіюча 

ᴓ 4 мм. ᴓ 3 мм.

Кран

 

ᴓ 40 мм.

Потужність електродвигуна

 

100 Вт.

Блок живлення

 

12/220 В.

100Вт.

Диапазон обертів

 

50-220 об/мин.

Диаметр габаритний

 

680 мм.

Внутрішній диаметр бака

 

645 мм.

Висота

 

860 мм.

Вага

 

27,0 кг.

«Медова кишеня»

 

17 л.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре