Ми працюємо у воєнний час!

Медогонка 4-х рамкова поворотна нержавіюча AISI 304 на підставці з ел. приводом 220/12 В

Модель:
M93229PB
Наявність:
На складі
Ціна:
20 018 грн.
Кількість

Медогонка 4 рамкова поворотна нержавіюча сталь AISI 304 на підставці 220В.
Медогонка призначена для відкачування рамок хордіальним способом, вміщує 4 рамки «Дадан» або 8 магазинних надставок (напіврамок).
Медогонка складається з бака (корпуса) закріпленого на ніжках, ротора - який встановлено в баку, на роторі зафіксовані 4 касети з ручним поворотним механізмом, обертання здійснюється за рахунок електричного приводу 12вольт.

Бак медогонки стоїть на підставці, яка є 3 ніжками зі спеціально загнутим профілем, знизу якого є кругла опора, монтаж підставки здійснюється за допомогою болтів з пластиковим наконечником, така конструкція дозволяє швидко збирати і розбирати ніжки без будь-яких інструментів.
Касети та ротор у корпусі встановлені на спеціальну металеву опору, внизу якої знаходиться сталева кулька, верх ротора зафіксований на верхній планці (траверсі) і тримається за рахунок кулькового підшипника, ця конструкція дає плавність та легкість руху ротора.

Касети мають унікальну конструкцію, завдяки якій навіть світлі (молоді) рамки можна качати без побоювання за цілісність.
Електричний привід складається з блоку керування та електродвигуна (12вольт 100Вт) з ремінною редукцією, ремінь і всі рушійні частини закриті пластиковим корпусом, за рахунок такої конструкції привід легко та безшумно працює, також за рахунок ремня гаситься вібрація, що забезпечує довговічність роботи. Електропривід за допомогою «клем-крокодилів» підключається до блоку живлення, який підключається до мережі 220-230 вольт і на виході має 12 вольт, також паралельно допускається підключення до блоку живлення електроножа 12В/40Вт.

При відкачці меду у місцях, де немає мережі 220 вольт, за допомогою «клем-крокодилів» можна підключитися до автомобільного аккумулятора (12 вольт). Пульт управління має регулювання обертів, час роботи, реверс (напрямок обертання). Також для аварійних ситуацій у комплект входить ручний ремінний привод.
При купівлі медогонки на заводський шлюб надається безкоштовне гарантійне обслуговування.
1.Бак - 3 роки.
2. Електродвигун – 3 роки.
3. Пульт та блок управління – 3 роки.
*Увага! Тільки при покупці у виробника ви маєте унікальну можливість отримати гарантовану технічну підтримку, гарантійне та після гарантійне обслуговування.

Стінка бака

Сталь нержавіюча AISI 304

0,5 мм.

Дно бака

Сталь нержавіюча 

0,5 мм.

Внутренний ротор

Сталь нержавіюча 

ᴓ 8 мм.

Кассета

Сталь нержавіюча 

ᴓ 4 мм. ᴓ 3 мм.

Кран

Сталь нержавіюча 

ᴓ 40 мм.

Диаметр габаритний

 

680 мм.

Внутрішній диаметр бака

 

645 мм.

Висота бака

 

860 мм.

Висота на підставці

 

1000 мм.

Відстань від крана до підлоги

 

300 мм.

Потужність електродвигуна

 

100 Вт.

Блок живлення

 

12/220 В.

100Вт.

        Діапазон оборотів
 

50-220 об/хв.

Вага

 

31,0 кг.

«Медова кишеня»

 

17 л.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре