Ми працюємо у воєнний час!

Медогонка 4-х рамкова поворотна нержавіюча AISI 430 на підставці з ел. приводом 12 В

Модель:
M93236PA
Наявність:
На складі
Ціна:
14 745 грн.
Кількість

Медогонка 4 рамкова поворотна нержавіюча сталь AISI 430 на підставці 12В.

Медогонка призначена для відкачування рамок хордіальним способом, вміщує 4 рамки «Дадан» або 8 магазинних надставок (напіврамок).
Медогонка складається з бака (корпуса) закріпленого на ніжках, ротора - який встановлено в баку, на роторі зафіксовані 4 касети з ручним поворотним механізмом, обертання здійснюється за рахунок електричного приводу 12вольт.

Бак медогонки стоїть на підставці, яка є 3 ніжками зі спеціально загнутим профілем, знизу якого є кругла опора, монтаж підставки здійснюється за допомогою болтів з пластиковим наконечником, така конструкція дозволяє швидко збирати і розбирати ніжки без будь-яких інструментів.

Касети та ротор у корпусі встановлені на спеціальну металеву опору, внизу якої знаходиться сталева кулька, верх ротора зафіксований на верхній планці (траверсі) і тримається за рахунок кулькового підшипника, ця конструкція дає плавність та легкість руху ротора.

Касети мають унікальну конструкцію, завдяки якій навіть світлі (молоді) рамки можна качати без побоювання за цілісність.

Електричний привід складається з блоку управління та електродвигуна (12Вльт 100Вт) з ремінною редукцією, ремінь і всі рушійні частини закриті пластиковим корпусом, за рахунок такої конструкції привід легко і безшумно працює, також за рахунок ременя гаситься вібрація, що забезпечує довговічність роботи.

Електропривод підключається до автомобільного акумулятора (12 вольт) за допомогою «клем-крокодилів», на пульті управління регулюється оберти, час роботи, реверс (напрямок обертання). Також для аварійних ситуацій в комплект входить ручний ремінний привід.

При купівлі медогонки на заводський брак надається безкоштовне гарантійне обслуговування терміном:
1.Бак - 3 роки.
2. Електродвигун – 3 роки.
3. Пульт та блок управління – 3 роки.
*Увага! Тільки при покупці у виробника ви маєте унікальну можливість отримати гарантовану технічну підтримку, гарантійне та після гарантійне обслуговування.

Стінка бака

Сталь нержавіюча AISI 430

0,5 мм.

Дно бака

Сталь нержавіюча AISI 430

0,5 мм.

Внутрішній ротор

Сталь 3 полімерне покриття

ᴓ 8 мм.

Касета

Сталь 3 полімерне покрыття

ᴓ 4 мм. ᴓ 3 мм.

Кран

Аллюміній

ᴓ 40 мм.

Диаметр габаритний

 

680 мм.

Внутрішній диаметр бака

 

645 мм.

Висота бака

 

860 мм.

Висота на підставці

 

1000 мм.

Відстань від крана до підлоги

 

300 мм.

Потужність електродвигуна

 

100 Вт.

Живлення

 

12 В.

Диапазон обертів

 

50-220 об/мин.

Вага

 

29,6 кг.

«Медова кишеня»

 

17 л.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре