Ми працюємо у воєнний час!

Медогонка 4-х рамкова поворотна нержавіюча AISI 304 на підставці

Модель:
M93229P
Наявність:
На складі
Ціна:
11 477 грн.
Кількість

Медогонка 4 рамкова поворотна нержавіюча сталь AISI 304 на підставці.
Медогонка призначена для відкачування рамок хордіальним способом, вміщує 4 рамки «Дадан» або 8 магазинних надставок (напіврамок).
Медогонка складається з бака (корпуса) закріпленого на ніжках, ротора - встановлений у баку, на роторі зафіксовані 4 касети з ручним поворотним механізмом, обертання здійснюється за рахунок ремінного приводу.

Бак медогонки стоїть на підставці, яка є 3 ніжками зі спеціально загнутим профілем, знизу якого є кругла опора, монтаж підставки здійснюється за допомогою болтів з пластиковим наконечником, така конструкція дозволяє швидко збирати і розбирати ніжки без будь-яких інструментів.
Касети та ротор у корпусі встановлені на спеціальну металеву опору, внизу якої знаходиться сталева кулька, верх ротора зафіксований на верхній планці (траверсі) і тримається за рахунок кулькового підшипника, ця конструкція дає плавність та легкість руху ротора.
Касети мають унікальну конструкцію, завдяки якій навіть світлі (молоді) рамки можна качати без побоювання за цілісність.
Ремінний привід, не дивлячись на простоту, має багато переваг: довговічність, безшумність та легкість обертання за рахунок 2-х підшипників у ручці обертання та 2-х підшипників на великому шківі.
При купівлі медогонки на заводський брак надається безкоштовне гарантійне обслуговування терміном: 3 роки.

*Увага! Тільки при покупці у виробника ви маєте унікальну можливість отримати гарантовану технічну підтримку, гарантійне та після гарантійне обслуговування.

Стінка бака

Сталь нержавіюча 

0,5 мм.

Дно бака

Сталь нержавіюча 

0,5 мм.

Внутренний ротор

Сталь нержавіюча 

ᴓ 8 мм.

Кассета

Сталь нержавіюча 

ᴓ 4 мм. ᴓ 3 мм.

Кран

 

ᴓ 40 мм.

Диаметр габаритний

 

680 мм.

Внутрішній диаметр бака

 

645 мм.

Висота бака

 

860 мм.

Висота на підставці

 

1000 мм.

Відстань від крана до підлоги

 

300 мм.

Вага

 

26,6 кг.

«Медова кишеня»

 

17 л.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре