Ми працюємо у воєнний час!

Флуконтакт

  • Флуконтакт
Модель:
Наявність:
На складі
Ціна:
75 грн.
Кількість

Флуконтакт застосовують для лікування і профілактики вароатоза бджіл, що викликаний збудником Varroa destructor.

Пластина із деревянного шпону, яка містить Flumethrin. Пакети полімерні або з алюмінієвої фольги, герметично запаяні, по 10 пластин.

Діючою речовиною акарицидного препарату є пиретроїд – флуметрин.

Фармакологічна дія препарату – контактна акарицидна до кліщів Varroa destructor. Механизм дії тау-флувалінату полягає у блокуванні передачі нервових імпульсів, що викликає порушення координації руху, параліч і загибель кліщів.

Эфективність препарата складає 96 – 99 %. Діюча речовина флуметрин відноситься до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки) – для тварин, і мало токсична для бджіл, не має шкірно-резорбтивної, місцевоподразнювальної і сенсибилізуючої дії. За рекомендованих умов застосування залишки препарату не накопичуються в меді, перзі і воску і не перевищують допустимі норми.

Пластини  залишають в сім’ях  на термін до 30діб.На 8 рамок -1 пластина між 4 і 5 рамкою. На (10-12) рамок -2 пластини між (3-4) і (7-8) рамкою,на 16 рамок -3 пластини між (4-5),(8-9)і(12-13) рамкою відповідно.

Відкривати упаковку безпосередньо на пасіці. За допомогою зацепа пластина фіксується у вертикальному положенні в між рамочному просторі вулика.

Склад:

1 пластина препарату розміром (200 х 20 х 0,6) мм містить:

діюча речовина: флуметрин – 3,6 мг;

допоміжні речовини: основа – деревяний шпон.

Застосування: Обробку препаратом рекомендовано проводити при температурі повітря не нижче +10 С. Дощечки залишають на строк від 7 до 30 діб.

Протипоказання:

За умови належного застосування і правильному дозуванні побічних явищ не спостерігалося.

Забороняється використання Флуконтакта для обробки сімей у період активного медозбору.

Препарат не шкідливий для бджоломатки і бджолиних личинок.

Застереження:

Спеціальних застережень немає.

Обробку бджолиних сімей препаратом припиняють за дві неділі до початку головного медозбору, щоб запобігти попадання препарату в товарный мед.

Використання меду у харчових цілях допускаеться не раніше ніж через 14 діб після закінчення останньої обробки препаратом.

Зберігання:

В закритій упаковці, у недоступному для дітей, сухому, захищенному від прямих сонячных променів місці, окремо від харчових продуктів и кормів, при температурі від 0°С до 25 °С.

Строк придатності — 2 роки з дати виготовлення.

 

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре